Multimedia

Posłowie o nowym prezydencie: „Duda to człowiek twardy. Nic na niego nie ma”środa, 5 sierpnia 2015, Niezalezna.pl

Trzeba Polskę zmieniać i naprawiać. [...] Mam nadzieję, że Andrzeja Dudy nie spotka taki seans nienawiści jaki spotkał Lecha Kaczyńskiego. Jest to człowiek nieuwikłany, wolny – to jest bardzo ważne – mówi w rozmowie z reporterką vod.gazetapolska - Jan Dziedziczak, poseł PiS. W przededniu zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na prezydenta parlamentarzyści odpowiadają na pytanie: Jaka będzie prezydentura Andrzeja Dudy?

Jak widzą nadchodzącą prezydenturę Andrzeja Dudy posłowie?

Marek Balicki z SLD:

Wszyscy byśmy chcieli, aby prezydent Duda był dobrym prezydentem i że najbliższe 5 lat będą dokonywały się zmiany, które będą potrzebne. Poprzednia prezydentura nie przygotowała nas do zmian. Niech to będzie dobra prezydentura - mówi Balicki.

Jan Dziedziczak z PiS:

Polacy potrzebują nadziei, tego, żeby być z Polski dumnym. Mam nadzieję, że Andrzeja Dudy nie spotka taki seans nienawiści jaki spotkał Lecha Kaczyńskiego. Mam nadzieję, że przemysł pogardy w takiej skali Andrzeja Dudy nie dotknie. Jest człowiekiem twardym, na którego nic nie ma. Różne WSI w czasie kampanii nic nie znalazły. Jest to człowiek nieuwikłany, wolny – to jest bardzo ważne - tłumaczy Jan Dziedziczak

Jarosław Gowin ze Zjednocznej Prawicy:

Andrzej Duda bardzo duży nacisk kładł na zasypywanie podziałów. Jeden naród został rozbity na dwa wrogie plemiona i wierzę, że Andrzej Duda rozpocznie proces pojednania narodowego - podkreśla Jarosław Gowin ze Zjednocznej Prawicy.

Marcin Święcicki z PO:

Nie można dobrze rządzić jeśli w Pałacu Prezydenckim będzie atmosfera walki z przeciwnikiem. To było w czasie kampanii wyborczej, ale w czasie rządzenia trzeba jednoczyć Polaków – mówi Marcin Święcicki z PO.

Jaka będzie prezydentura Andrzeja Dudy?
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)