Multimedia

"Polska jest jedna" w regionie leszczyńskimniedziela, 12 czerwca 2011

"Polska jest jedna" w regionie

W ramach objazdu Polski przez parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem "Polska jest jedna" – do regionu leszczyńskiego przyjechał wiceprezes PiS Adam Lipiński, senator Witold Idczak oraz poseł Waldemar Wiązowski. Gości podejmował gospodarz – poseł Jan Dziedziczak.
Akcja rozpoczęła się od spotkania z działaczami i sympatykami PiS z regionu leszczyńskiego. Wiceprezes Adam Lipiński przedstawił najbliższe plany partii przed jesiennymi wyborami. Szczególne znaczenie będzie miało skompletowanie członków komisji obwodowych i mężów zaufania. Mają oni pilnować prawidłowego przebiegu głosowania w przypadku dwudniowych wyborów.
Z kolei na pytanie dziennikarzy o listy wyborcze – poseł Jan Dziedziczak stwierdził, że nie będziemy epatować Polaków nazwiskami, bo w kraju dzieją się znacznie ważniejsze sprawy jak choćby sytuacja w służbie zdrowia, czy rosnące bezrobocie.

Kolejnym punktem akcji było spotkanie z mieszkańcami Rawicza – Sarnowy. Wiceprezes Lipiński mówił o zagrożeniu standardów demokracji w Polsce poprzez ograniczenie działalności opozycji parlamentarnej. Przed spotkaniem odwiedził cmentarz parafialny w Rawiczu, gdzie złożył wraz z posłem Dziedziczakiem wiązankę kwiatów pod pomnikiem smoleńskim.

Wieczorem, z udziałem posła Lipińskiego, odbyło się spotkanie w Jerce. Pełna sala Domu Strażaka dowodzi, że Polacy nie są obojętni na to co się dzieje w Polsce. Po zakończeniu spotkania było okazja na indywidualne rozmowy z parlamentarzystami PiS.

Oddzielną turę spotkań mieli parlamentarzyści: Idczak i Wiązowski. Oni, spotkali się z mieszkańcami Kościana oraz Ĺšwięciechowy. Tu tematami była gospodarka i sytuacja ekonomiczna polskich rodzin.

Galeria

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)