Multimedia

Podsumowanie III kadencji Rady Powiatu Kaliskiego w Opatówkuczwartek, 4 listopada 2010

Od mszy świętej celebrowanej pod przewodnictwem biskupa kaliskiego Stanisława Napierały władze powiatu kaliskiego oraz licznie zgromadzeni goście wśród których był poseł Jan Dziedziczak rozpoczęli uroczystości podsumowujące czwartą kadencję. Liturgia odprawiona została w kościele pw. Najświeszego Serca Jezusowego w Opatówku.

Po zakończonej liturgi zebrani zgromadzili się w Muzeum Historii Przemysłu, w którym odbyła się uroczysta sesja. - To były pracowite lata, ale jesteśmy z nich zadowoleni...Chyba nikomu się nie śniło, że te efekty będą tak imponujące. Były to takie długofalowe działania, które tak naprawdę największe efekty przyniosą w następnej kadencji. Ta następne lata są już zaprogramowane jeśli chodzi o pozyskanie funduszy unijnych, głównie na budowanie dróg czy na termomodernizację obiektów szkolnych i biurowych. Myślę, że zostawiamy powiat we wspaniałej kondycji - powiedział starosta kaliski Krzysztof Nosal.

Za czteroletnie dokonania poseł Jan Dziedziczak podziękował i pogratulował włodarzą powiatu, którzy zaangażowali się w działalność na rzecz powiatu kaliskiego. 

Galeria

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)