Multimedia

Podpisanie umów na dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych oraz omówienie spraw budowy obwodnicpiątek, 26 czerwca 2020, https://krotoszyn.naszemiasto.pl/podpisanie-umow-na-dofinansowania-z-funduszu-drog/ar/c1-7777004

W piątek, 26 czerwca w Bożacinie przy drodze krajowej nr 15 odbyła się konferencja prasowa wojewody wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka, minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marleny Maląg, sekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafała Webera, posłów na sejm: Jana Dziedziczaka, Tomasza Ławniczaka i Jana Mosińskiego oraz samorządowców z powiatu krotoszyńskiego.
Podczas spotkania omówiono plany budowy obwodnic: Krotoszyna, Zdun i Cieszkowa oraz Koźmina Wielkopolskiego w ciągu drogi krajowej nr 15. Ponadto podpisano umowy na dofinansowanie przebudowy drogi i budowy chodnika w ciągu drogi powiatowej w Gorzupi (ul. Krotoszyńska) - 91 tys. 082 zł oraz przebudowę chodników i poprawę bezpieczeństwa na ulicy Łacnowej w Zdunach na odcinku od ulicy Jana Kazimierza do ulicy Strzeleckiej - 1 mln 401 tys. 819 zł.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)