Multimedia

PiS: Chcemy rządzić samodzielnie. Jarocin na tym zyskaśroda, 16 września 2015, Jarocinska.pl

Kampania wyborcza nabiera rumieńców. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów na posłów z terenu powiatu jarocińskiego, którzy będą ubiegać się o mandat z okręgu kalisko-leszczyńskiego. - Kandyduje już trzeci raz. Skąd taka decyzja? Chciałam pozostać do dyspozycji mieszkańców miasta, stawiam swoje wykształcenie, doświadczenie i umiejętności. Liczę, że tak jak w poprzednich wyborach, państwo obdarzą mnie swoim zaufaniem i uzyskam - tak mogę powiedzieć - rewelacyjne wyniki, jakie miałam do tej pory - mówiła radna Lidia Czechak. - Do tej pory zawsze niestety było tak, że pewna ilość głosów brakowała nam aby ten mandat trafił tutaj do kandydatki Prawa i Sprawiedliwości. Mam nadzieję, że siódemka okaże się szczęśliwa.

Na 16. miejscu jest Bartosz Walczak. Starosta jarociński przyznał na konferencji, że po niespełna roku sprawowania swojej funkcji ma świadomość iż wielu problemów „nie jest w stanie rozwiązać ani burmistrz, ani wójt czy starosta. - Te problemy muszą zostać rozwiązane w parlamencie, dlatego postanowiłem wykorzystać swój młodzieńczy entuzjazm do tego aby zmieniać Polskę - powiedział Wlaczak. Uciął też spekulacje na temat ewentualnych starań o to, by wystartować z listy tworzonej przez Pawła Kukiza.

Kandydatem PiS do senatu z naszego terenu jest Andrzej Wojtyła w przeszłości poseł i minister zdrowia. - Mamy koncepcję, co chcemy zrobić. Prawo i Sprawiedliwość prawdopodobnie będzie rządzić Polską. Jasno zapowiadam, że walczymy o to, żeby rządzić samodzielnie, nie planujemy żadnych koalicji. Dlatego bardzo ważne jest, żeby takie osoby były z nami, Jarocin i powiat jarociński tylko zyska na tym - podkreślał Jan Dziedziczak, który posłem jest od 8 lat, a w przeszłości był rzecznikiem rządu Jarosława Kaczyńskiego. Zobaczcie skrót WIDEO z konferencji, która odbyła się w Rock Cafe.

Galeria

Wideo
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)