Multimedia

Kośmider kandydatem PiS na prezydentaponiedziałek, 6 października 2014, Panorama Leszczyńska

- To idzie młodość – zareklamował kandydata PiS na prezydenta Leszna poseł Jan Dziedziczak. Emeryta Tomasza Malepszego od władzy ma odsunąć Adam Kośmider, bezpartyjny menedżer i przedsiębiorca z Leszna.
Działacze PiS przyznają, że 34-letniego Adama Kośmidra, prokurenta i udziałowca spółki Farm2Farm z Leszna (handel trzodą chlewną), poznali kilka miesięcy temu.
- Mamy te same zapatrywania m.in. na działalność samorządu. Cieszymy się, że zgodził się z nami współpracować – tłumaczy Sławomir Szczot, szef PiS-u w Lesznie. W 2010 r. kandydatem tej partii na prezydenta był właśnie Szczot.

Adam Kośmider jest ekonomistą, był m.in. głównym księgowym zakładu komunalnego w Śmiglu.
- Prezydent miasta musi być menedżerem i a ja to z powodzeniem robię od lat. Czuję się człowiekiem spełnionym, chcę wykorzystać swój sukces zawodowy w zarządzaniu Lesznem – tłumaczy Adam Kośmider.
Kandydat PiS swój program wyborczy opiera na innowacyjności, inwestycjach i edukacji. Szczegóły ma przedstawić wkrótce. Dziś już natomiast zapowiada budowę nowego wiaduktu w rejonie ul. Wilkowickiej i utworzenie stanowiska miejskiego urbanisty, który będzie planował rozwój miasta na co najmniej 30 lat do przodu.
- Chcę wyzwolić Leszno, bo dziś jest zniewolone. Większość mieszkańców nie głosuje, bo nie liczy na zmiany mając do wyboru ciągle te same osoby – uważa Adam Kośmider.
Zdaniem PiS Kośmider jako człowiek bezpartyjny, wykształcony i znający języki menedżer to idealna alternatywa dla zgranych kandydatów reprezentujących inne opcje: prezydenta w wieku emerytalnym i skonfliktowanych dwóch polityków z PO.
Ogłoszenie kandydata PiS na prezydenta Leszna
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)