Multimedia

Jan Dziedziczak: pomysły opozycji wzajemnie się wykluczająsobota, 13 lipca 2019, www.polskieradio24.pl/

Jan Dziedziczak: pomysły opozycji wzajemnie się wykluczają


- Najpierw opozycja mówi, że 500+ to fatalny program, a potem oburza się, że nie ma pieniędzy na pierwsze dziecko. Ich pomysły wzajemnie się wykluczają. To dramat dla wyborców opozycji, bo nie będą wiedzieli, za czym naprawdę głosują - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Dziedziczak, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
W niedzielę zakończyła się konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach. W jej trakcie, podczas kilkudziesięciu paneli eksperckich i dyskusji, omawiano najważniejsze dla partii cele i ustalano plan programu wyborczego na jesienne wybory.
- My dyskutujemy profesjonalnie, szczegółowo - o tym, jak poprawić los Polaków, jak wzmocnić państwo. A opozycja ma problem sama ze sobą. Polacy mają słuszne przeświadczenie, że program, który przedstawimy jako owoc kongresu w Katowicach, zostanie później zrealizowany. Natomiast opozycja nie wie, co ze sobą zrobić, w jakiej konfiguracji pójść do wyborów - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Dziedziczak.
Gość PR24 zaznaczył, iż opinia publiczna w Polsce "nic nie słyszy o tym, co opozycja chciałaby zmienić w Polsce, co by chciała wprowadzić w życie". - Na pewno chciałaby zmienić rząd i dojść do władzy. Ale co dalej? Grzegorz Schetyna był może dobry w układaniu list wyborczych, w rozgrywkach partyjnych, ale tu chodzi o odpowiedzialność za Polskę, o przejęcie władzy w Polsce. Trzeba mieć jakiś pomysł przewodni, a tam nie ma żadnego - podkreślił poseł.
Rozmawiał Adrian Klarenbach.
Polskie Radio 24/bartos
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)