Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

08.00 - 13.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz


Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Zaszczyt i zobowiązanie - mówi poseł J. Dziedziczak, lider jednej z listy PiSniedziela, 14 lipca 2019, www.niezalezna.pl

"To wielki zaszczyt, ale też zobowiązanie. Zrobimy wszystko, żeby zwiększyć liczbę mandatów w naszym okręgu" - mówi portalowi Niezalezna.pl poseł Jan Dziedziczak, lider listy PiS w okręgu nr 36, czyli kalisko-leszczyńskim. I równocześnie ostro zrecenzował działania opozycji.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński dziś oficjalnie ogłosił nazwiska liderów list PiS do wyborów parlamentarnych do Sejmu. Wśród nich są bardzo znani i doświadczeni politycy - nie brakuje obecnych lub byłych ministrów, posłów wielu kadencji.

Wśród nich jest również poseł Jan Dziedziczak, bardzo doświadczony parlamentarzysta. Udało się nam dzisiaj z nim porozmawiać.
"To dla mnie wielki zaszczyt, ale też wielkie zobowiązanie i motywacja do pracy. Mam zaszczyt stać na czele listy w okręgu kalisko-leszczyńskim, który reprezentuję w parlamencie od 12 lat. Zrobimy wszystko, żeby zwiększyć liczbę mandatów w naszym okręgu"- mówi portalowi Niezalezna.pl poseł Jan Dziedziczak.
Zapytaliśmy również o sytuacji na polskiej scenie politycznej: PiS prezentuje liderów list, a opozycja jeszcze się nie dogadała w jakiej formule chce iść do wyborów.
- Ostatnie dni pokazały przepaść pomiędzy obozem Zjednoczonej Prawicy a totalną opozycją - ocenił poseł Dziedziczak, który zwrócił uwagę, że tydzień temu w Katowicach odbył się wielki kongres programy z dziesiątkami paneli specjalistycznych i udziałem setek ekspertów.

- Opozycja to festiwal obrzydliwego politykierstwa, dyskusje w najgorszym stylu o tym, która frakcja kogo wycina i kto jakie miejsca ma dostać - ostro zrecenzował działania opozycji.

"Pozostaje nam cieszyć się, że perspektywa objęcia władzy przez tych nieodpowiedzialnych ludzi jest bardzo mała. Jeśli oni nie są w stanie przez tyle tygodni ustalić nawet w jakiej konfiguracji chcą iść do wyborów, czy są centrowi, centrolewicowi, centroprawicowi... Nie próbujmy sobie nawet wyobrazić, co by się działo z Polską, gdyby kiedyś ci ludzie mieli wziąć odpowiedzialność za polskie sprawy- podsumował poseł Jan Dziedziczak, lider listy PiS w okręgu nr 36
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)