Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Z hufca do rząduśroda, 12 lipca 2006, W mediach, Rzeczpospolita

25-letni Jan Dziedziczak będzie najmłodszym rzecznikiem rządu po 1989 roku. Tak jak jego poprzednik Konrad Ciesiołkiewicz jest harcerzem.

Był rzecznikiem prasowym Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, prawicowej, promującej wartości chrześcijańskie organizacji. Do pracy w PiS przyszedł w zeszłym roku, przed kampanią wyborczą. W sztabie wykonywał czysto biurowe czynności odpowiadał na e-maile, redagował teksty, umawiał wywiady. Kiedy Ciesiołkiewicz został rzecznikiem rządu, zrobił go swoim pomocnikiem.

Po kilku miesiącach Dziedziczak zaczął pracować bezpośrednio dla Jarosława Kaczyńskiego został asystentem odpowiedzialnym za jego medialny wizerunek. Ponoć szybko przypadł prezesowi do gustu i zdobył jego zaufanie. O swoim szefie wypowiada się z podziwem: To człowiek ideowy. Skromnie żyje, bardzo kocha Polskę, a miłość do ojczyzny jest pobudką jego działań. To mi u niego bardzo imponuje.

Wierność ideom Dziedziczak podkreśla przy wielu okazjach. „Instruktor przyszłości powinien być ideowy, powinien być osobą wierzącą, patriotą” pisał jako podharcmistrz na stronach internetowych ZHR.

Ideowy, pracowity, skromny. Konrad wysoko postawił mu poprzeczkę, ale powinien sobie poradzić ocenia przyszłego rzecznika Sylwia Kwas, szefowa biura prasowego PiS.

Dziedziczak nadal jest studentem nauk społecznych na Wydziale Dziennikarstwa UW. Choć ma absolutorium, nie obronił jeszcze pracy magisterskiej. Nie pali, nie pije alkoholu zabrania tego harcerski kodeks. Jest kawalerem, interesuje się polskimi filmami i poezją Zbigniewa Herberta.

Aleksandra Majda


Administrator: Błażej Wojtyła
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)