Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Webinarium pod nazwą "Program Inwestycji Strategicznych Polski Ład dla JST z woj. wielkopolskiego" pod moim patronatemwtorek, 30 listopada 2021

Właśnie zakończyło się webinarium pod nazwą "Program Inwestycji Strategicznych Polski Ład dla JST z woj. wielkopolskiego" pod moim patronatem‼
Była to reakcja na liczne pytania o formalności związane z pozyskiwaniem środków inwestycyjnych z Rządowego Funduszu Polski Ład, kierowane do mojego biura poselskiego.
Dziękuję bardzo Panu Piotrowi Kujawie, Dyrektorowi ds. Rozwoju Relacji Społecznych z Bank Gospodarstwa Krajowego za merytoryczne prowadzenie spotkania.
W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele z większości jednostek samorządowych okręgu kalisko-leszczyńskiego, za co bardzo serdecznie dziękuję. Raz jeszcze chciałbym podkreślić, że rząd Prawo i Sprawiedliwość, który reprezentuję w parlamencie, inwestuje w Polskę lokalnie. Inwestujemy w lokalne inwestycje, które mają służyć mieszkańcom miejscowości, gmin, powiatów, miast - tutaj w Wielkopolsce. Szczególnie intensywnie działam, aby to wsparcie trafiło do samorządów okręgu kalisko-leszczyńskiego, dlatego też dziękuję samorządowcom z tego terenu za z rządem.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)