Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

08.00 - 13.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz


Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zakończyło się sympozjum pt. „Jak nie zniszczyć życia dziecku?”wtorek, 10 marca 2020, Radio Maryja

Uczestnicy konferencji poruszyli tematy związane z ochroną dzieci przed współczesnymi zagrożeniami. W wydarzeniu uczestniczył m.in. sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Jan Dziedziczak.

Jan Dziedziczak zaznaczył, że dzieci powinny aktywnie udzielać się w organizacjach, które wychowują i kształcą charakter młodego człowieka.

Poseł PiS-u podkreślił, że jedną z takich formacji jest dobrze rozumiane harcerstwo.

– W swojej istocie łączy głęboką formację duchową i patriotyczną w myśl ideałów harcerskich, a więc służby Bogu i Polsce z takim wszechstronnym wychowaniem, sprawności w działaniu, a więc samodyscypliny, odporności na stres i umiejętności rozwiązywania wyzwań czy wreszcie pracy w grupie, bycie liderem, inteligencji emocjonalnej. Harcerstwo dobrze rozumiane to głęboka formacja ideowa i sprawność działania – powiedział Jan Dziedziczak.

Wtorkowe sympozjum odbyło się w ramach wiosennej sesji Apostolstwa Trzeźwości, które miało miejsce w toruńskiej uczelni.

W konferencji wzięli również udział m.in. Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak oraz małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Radio Maryja i Telewizja Trwam.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)