Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno
Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Biuro Posła Jana Dziedziczaka
08.30 do 14.00


Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz
Pracownicy
tel. 607 171 532 Żaneta Lasiecka - Stodolna

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

"W rodziny warto inwestować". Wiceminister Jan Dziedziczak w rozmowie z Radiem Poznańśroda, 4 października 2017, Radio Merkury

Podczas Narodowego Kongresu Rodziny w Ostrowie Wielkopolskim, wiceminister Spraw Zagranicznych Jan Dziedziczak, mówił o kierunkach rozwoju polityki społecznej.

Posłuchaj

- Przede wszystkim zależy nam na tym, żeby wspierać polskie rodziny. Rodziny, które powinny dostawać wsparcie od państwa polskiego, bo tam odbywa się wychowanie młodego obywatela. W rodziny warto inwestować - powiedział w rozmowie z Radiem Poznań wiceminister Spraw Zagranicznych Jan Dziedziczak.

Wiceszef MSZ odniósł się również do programu 500+. Uznał go jako zabezpieczenie dzietności w Polsce, która w ostatnich latach przeżywała zapaść. Według niego to realne wsparcie rodzin, by w przyszłości miał kto pracować na emerytury.

Jan Dziedziczak mówił także w rozmowie z Radiem Poznań o przywróceniu wieku emerytalnego dla kobiet w wieku 60 lat i mężczyzn w wieku 65 lat. Przypomniał, że dzięki temu rozwiązaniu ludzie zyskali wybór. - Mogą, ale nie muszą odejść na emeryturę w wieku 60 lat. Dzięki temu zwalnia się miejsce dla osób młodych, którzy wchodzą na rynek pracy i chcą mieć stabilne zatrudnienie - zaznaczył.

Minister zapowiedział również reformę podatkową. Nawiązał również do planowanego na szeroką skalę programu „Mieszkanie plus”, który to ma być wsparciem dla rodzin.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)