Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Prezydent będzie w Gostyniuponiedziałek, 21 września 2015, Elka.pl

Prezydent RP Andrzej Duda przyjedzie do Gostynia w środę, 23 września. - Kancelaria Prezydenta potwierdziła wizytę - informuje poseł Jan Dziedziczak. Na godzinę 14.00 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami na rynku. - Jesteśmy dumni, że Prezydent przyjedzie do Gostynia - mówi burmistrz Jerzy Kulak.

Według informacji przekazanej przez posła Dziedziczaka, Kancelaria Prezydenta potwierdziła wizytę w Gostyniu na 23 września. - Tego dnia Prezydent odwiedzi Spółdzielnię Mleczarską, a o godzinie 14.00 spotka się z mieszkańcami na gostyńskim rynku - zapowiada poseł Jan Dziedziczak. - To już oficjalna wiadomość - dodaje.
Po spotkaniu z mieszkańcami prezydent najprawdopodobniej odwiedzi Świętogórską Bazylikę, skąd pojedzie do Warszawy. Jak twierdzi parlamentarzysta, będzie też okazja do spotkania Prezydenta z burmistrzem Gostynia. - Jesteśmy dumni z tego, że Prezydent Andrzej Duda postanowił przyjechać do Gostynia, i co najważniejsze, spotka się z mieszkańcami - mówi Jerzy Kulak, burmistrz Gostynia. - Zapraszamy wszystkich mieszkańców na godzinę 14.00 na gostyński rynek. Pan Prezydent kładzie nacisk na to, aby to spotkanie miało jak najbardziej bezpośredni charakter, będzie można porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z Prezydentem - dodaje Kulak. Burmistrz przyznaje, że nadal trwają rozmowy nad szczegółowym programem wizyty. - Będę chciał porozmawiać z Prezydentem na rynku, ale być może dojdzie wcześniej do takiego spotkania, na razie nie jest to potwierdzone - zapowiada.
Wiadomo na pewno, że odbędzie się spotkanie w Spółdzielni Mleczarskiej z okazji 125-lecia firmy, jak również spotkanie z mieszkańcami. - Jako burmistrz Gostynia, nie ukrywam, jestem gospodarzem tej wizyty i od kilku dni ciężko pracujemy, żeby ta wizyta przebiegła bez problemów, a pan Prezydent czuł się jak w domu - zaznacza Kulak.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)