Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

PiS otworzył biuro w Kaliszuwtorek, 26 stycznia 2016

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości oficjalnie otworzyli swoje biuro w Kaliszu. - My jesteśmy dla państwa, jesteśmy państwa reprezentantami w Parlamencie i zawsze będziemy o tym pamiętać - mówił poseł Jan Dziedziczak, który w Ministerstwie Spraw Zagranicznych jest sekretarzem stanu odpowiedzialnym m.in. za sprawy Polonii.

W poniedziałek kaliscy parlamentarzyści PiSu oficjalnie otworzyli swoje biuro. Na uroczystość przybyli przedstawiciele kaliskiego duchowieństwa, radni miejscy i powiatowi PiS, przedstawiciele władz samorządowych Kalisza z prezydentem Grzegorzem Sapińskim oraz wiceprezydentem Arturem Kijewskim, członkowie „Solidarności” z nowym przewodniczącym Zarządu Regionu Wielkopolski Południowej NSZZ „Solidarność” Jarosławem Wilnerem, sympatycy PiS z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Krotoszyna i Kępna oraz przedstawiciele Klubu Gazety Polskiej. Poświęcenia biura dokonał biskup pomocniczy o. Łukasz Buzun w asyście ks. prałata Adama Modlińskiego, proboszcza parafii katedralnej św. Mikołaja.

Gości przywitał poseł Jan Mosiński, były szef kaliskiej „Solidarności”. -Witam wszystkich, którzy reprezentują różne środowiska grupujące wszystkich ludzi i organizacje dobrze życzące Polsce - powiedział. A Joanna Lichocka dodała - W Kaliszu będzie główne biuro parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości wybranych w okręgu kalisko-leszczyńskim, to będzie nasza główna „baza”. Chciałabym, żeby państwo wiedzieli, że to jest także państwa główna „baza”, czyli zawsze można tu przyjść , zawsze można jakąś sprawą zainteresować nas, zawsze mogą państwo przyjść porozmawiać, co warto zmienić. To ma być miejsce dla państwa, dla tych środowisk, którym zależy na rozwoju Polski, Wielkopolski i Kalisza. Na otwarciu biura był także Jan Dziedziczak, który poza zasiadaniem w ławach poselskich pełni także funkcję sekretarza stanu ds. spraw parlamentarnych, Polonii, konsularnych i dyplomacji publicznej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych - My jesteśmy dla państwa, jesteśmy państwa reprezentantami w Parlamencie i zawsze będziemy o tym pamiętać - podkreślił. - W tej kadencji będę w nowej sytuacji, bo na prośbę pani premier Beaty Szydło, wszedłem do rządu i jestem sekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, ale pomimo tego jestem dla państwa i bycie parlamentarzystą to dla mnie pierwsze zadanie, o którym nie zapomnę. Bo jestem tam, dzięki państwa zaufaniu, państwa głosom.

Biuro mieści się przy ulicy Zamkowej 18-20 i będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00. Swoje gabinety będą mieli parlamentarzyści: poseł Joanna Lichocka, poseł Jan Dziedziczak, poseł Piotr Kaleta, poseł Jan Mosiński oraz senator Andrzej Wojtyła.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)