Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno
Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00
leszno@dziedziczak.pl


Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz
Pracownicy
tel. 607 171 532 Żaneta Lasiecka - Stodolna

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

OTWARCIE POŚWIĘCONEwtorek, 26 stycznia 2016, Rc.fm

Dobra zmiana wymaga dobrego biura. Prawo i Sprawiedliwość otwiera w Kaliszu nową siedzibę dla parlamentarzystów z regionu. Oficjalne otwarcie biura miało miejsce w poniedziałek. W uroczystości poza posłami i senatorami PiS z regionu wzięli także udział członkowie środowisk sympatyzujących z rządem, prezydent Kalisza Grzegorz Sapiński oraz kaliscy duchowni wraz z biskupem Łukaszem Buzunem, który poświęcił nowe pomieszczenia.

"Moim marzeniem jest, żeby nie było tutaj zbyt wielu interwencji. Chciałbym, żeby działalność polskiego rządu była taka, aby nam wszystkim żyło się lepiej i bezpieczniej. Życzę sobie i Państwu, żebyśmy spotykali się tutaj w pozytywnych okolicznościach, żeby spraw trudnych było jak najmniej" - dodał poseł Piotr Kaleta.

Z nowego biura docelowo będą korzystać posłowie Joanna Lichocka, Jan Dziedziczak, Jan Mosiński i Piotr Kaleta oraz senator Andrzej Wojtyła. W planach poza możliwością spotkania z parlamentarzystami jest także wprowadzenie stałych porad prawnych. Kaliskie biuro mieści się w budynku przy ul. Zamkowej 18-20.

Galeria

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)