Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Wybory parlamentarne 2019. PiS podsumowało swoją kampanię wyborcząpiątek, 11 października 2019, Jarocinska.pl

W jarocińskim biurze poselskim Prawa i Sprawiedliwości zorganizowana została konferencja prasowa, której celem było podsumowanie kampanii wyborczej PiS-u.

Kandydaci Komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości z okręgu kaliskiego wyborczego poseł Jan Dziedziczak, senator Andrzej Wojtyła oraz Lidia Czechak kandydatka na posłankę, mieli też ostatnią szansę i to tuż przed ciszą wyborczą, aby przekonać do swego programu.

an Dziedziczak już na początku konferencji podkreślił, że gra toczy się o większość PiS-u w parlamencie. Ważna jest więc mobilizacja wszystkich wyborców. Jego zdaniem jeśli PiS wygra wybory, a nie zdobędzie większości samodzielnej, to powstanie rząd wielkiej koalicji ludzi, których nie łączy pomysł na Polskę, lecz nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości.

Pragnę zaapelować do mieszkańców Jarocina i powiatu jarocińskiego, jeśli dla was jest ważne, aby mieć kandydata bardzo mocno zakorzenionego w powiecie, to jedyną listą, która to oferuje i daje szansę, aby był poseł z Jarocina, jest to lista Prawa i Sprawiedliwości z kandydaturą pani Lidii Czechak – powiedział Jan Dziedziczak.

Lidia Czechak, starosta powiatu jarocińskiego kandyduje na posłankę z numerem 6. - Lidia Czechak ma szanse na mandat wiec Ci, którzy są bardzo zdeterminowani i chcą mieć posła z Jarocina, to niezależnie od poglądów politycznych powinni na nią zagłosować – powiedział Jan Dziedziczak.Lider listy PiS z okręgu kaliskiego, jaki i senator Andrzej Wojtyła są zaniepokojeni sytuacją związana ze zjednoczeniem się opozycji. Według nich, może to skutkować nieosiągnięciem większości w Senacie. Zdaniem polityków partii rządzącej powstanie wtedy "koalicja pełna chaosu i partyjniactwa, a wszelkie zmiany zaproponowane przez PiS będą wstrzymywane i opóźniane miesiącami".

Apelujemy o pełną mobilizację i pójście do wyborów i głosowanie na partię, która spełnia obietnice wyborcze. Zrealizowaliśmy wszystkie obietnice i dlatego zyskujemy na wiarygodności – powiedziała Lidia Czechak.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)