Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl



Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Wielkopolscy kandydaci do Parlamentu Europejskiego [LISTY KANDYDATÓW]czwartek, 18 kwietnia 2019, Zycie.Pila.pl

Minął termin zgłaszania list kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zobacz kto będzie walczył o mandat europosła w Wielkopolsce.

O północy z 16 na 17 kwietnia minął termin zgłaszania list kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego. W Wielkopolsce - w okręgu numer 7 - swoje listy zgłosiło sześć komitetów wyborczych.
W Życiu Piły prezentujemy listy zgłoszonych kandydatów (w kolejności publikowanej przez Państwową Komisję Wyborczą).

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
1. KRASNODĘBSKI Zdzisław Marek
2. MOŻDŻANOWSKA Andżelika Anna
3. LICHOCKA Joanna Katarzyna
4. SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej
5. BARTOSIK Ryszard
6. PORZUCEK Marcin Bartosz
7. DUDZIAK Lidia Danuta
8. POPKOWSKI Robert Adam
9. FRANKIEWICZ Joanna Dorota
10. DZIEDZICZAK Jan Michał

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska - PO, PSL, SLD, Nowoczesna, Zieloni:
1. KOPACZ Ewa Bożena
2. MILLER Leszek Cezary
3. GRZYB Andrzej Marian
4. STĘPIEŃ Miłosława Dorota
5. WAWRYKIEWICZ Michał
6. MROCZKOWSKA Barbara Elżbieta
7. BOSACKI Marcin Rafał
8. DROZD Krystiana Maria
9. FABIŚ-SZULC Karolina Urszula
10. RUTNICKI Jakub Adam

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy:
1. LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof
2. KRYSTOWSKA Anna
3. BRYŁKA Anna Mirosława
4. TOMCZAK Witold Stanisław
5. JÓŹWIAK Maciej
6. GAPIŃSKA Magdalena
7. KUŚWIK Andrzej Antoni
8. WAWRZYNIAK Piotr Bogusław
9. ROHDE Aleksandra
10. ZIĘTKOWSKI Wojciech Maciej

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15:
1. JUREK Marek
2. PARDA Błażej Łukasz
3. KOSMALSKA Joanna Agnieszka
4. LUCH Katarzyna
5. FORDON Jacek
6. GARCZYŃSKI Bartosz
7. KOCHAŃSKA Julia Anna
8. GATTI Sabina Edwarda
9. PERA Jakub
10. KOZŁOWSKI Jerzy

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej:
1. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz
2. WACHOWSKA-KUCHARSKA Anna Małgorzata
3. SZLINDER Maciej Karol
4. NOWAK Paulina
5. NOWACKI Konrad
6. BŁAŻEJCZAK-KLECZEWSKA Beata
7. SMIRNOW Amadeusz Piotr
8. KASPRZAK-BARTKOWIAK Kamila
9. WILK-BARAN Anna Elżbieta
10. KOSZAL Dorota

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia:
1. SPUREK Sylwia Iwona
2. STANDERSKI Dariusz Marian
3. UEBERHAN Katarzyna
4. PANCEWICZ Mikołaj Jakub
5. WÓJCIAK-PLEYN Ewa Maria
6. STANIEWSKI Marcin
7. MICHOCKA Kalina
8. ZALESIŃSKI Zbigniew Stanisław
9. DECKER Magdalena Maria
10. JEŻAK Ewa Agnieszka

- W przypadku jednego z komitetów wyborczych trwa badanie zgłoszonej listy na posłów do Parlamentu Europejskiego oraz podpisów przez Okręgowe Komisje Wyborcze w kraju - informuje Krajowe Biuro Wyborcze.
Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja 2019. Więcej informacji o eurowyborach 2019 znajdziecie w specjalnym serwisie Życia Piły: Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019.


fot. materiały prasowe Parlamentu Europejskiego

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)