Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Wicemarszałek senatu Maria Koc odwiedziła Krotoszynniedziela, 6 października 2019, Krotoszyn.naszemiasto.pl

W środę, 2 października w restauracji Ratuszowa w Krotoszynie odbyło się spotkanie z parlamentarzystami i kandydatami na parlamentarzystów z partii Prawa i Sprawiedliwości.

W spotkaniu udział wzięli Senator RP Łukasz Mikołajczyk, którego kandydaturę poprała przybyła na konferencję wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, poseł na Sejm RP i lider listy Jan Dziedziczak oraz kandydaci z Krotoszyna: Piotr Januszkiewicz (13) i Sławomira Kalak (17).

–Jest znakomitym senatorem. Mogę tylko pogratulować mieszkańcom okręgu, że mają tak wspaniałego reprezentanta w Rzeczypospolitej Polskiej. Ta aktywność jest widoczna i można powiedzieć, że pan senator Łukasz Mikołajczyk jest jednym z najmłodszych senatorów w senacie. Jest też najbardziej aktywny, bo działa nie tylko w dwóch komisjach, które trzeba powiedzieć, że mają bardzo dużo pracy i dużo spraw przez tę komisję przechodzi. Zwłaszcza przez Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji, ale też działa w zespołach parlamentarnych i grupach parlamentarnych. Z tego co wiem i co słyszałam, o tym rozmawialiśmy z panem Adamem Kośmidrem w Lesznie, że senator nie tylko zajmuje się stanowieniem prawa, ale też jest reprezentantem swojego okręgu w Warszawie. Może zabiegać właśnie tam o sprawy swojego okręgu, o sprawy, które dotyczą samorządu, czy mieszkańców. Może pomagać w różny sposób rozwiązywać problemy, więc w tej kwestii pan senator jest niezwykle aktywny – mówiła wicemarszałek Senatu RP Maria Koc.

-Chciałem pani marszałek bardzo serdeczne podziękować za przybycie do Krotoszyna. To tylko pokazuje, jak istotnie z punktu wyborów, ważną postacią jest w senacie pan Łukasz Mikołajczyk, sekretarz senatu i osoba powszechnie znana i ceniona. Jest to osoba, która skutecznie zabiega o interesy regionu w miejscu, gdzie decyduje się wiele spraw, w Warszawie, w rządzie, w ministerstwach. I to jest istotne, żeby te wszystkie dobre rzeczy kontynuować. Te wybory, które nadchodzą 13 października to swoiste referendum. Swoiste pytanie do pytanie Krotoszyna i powiatu krotoszyńskiego: Czy chcesz, żeby te wszystkie dobre rzeczy, które w naszym kraju nastąpiły, w przeciągu ostatnich czterech lat były kontynuowane? Czy jesteś za kontynuacją programu 500 plus? Czy jesteś za kontynuacją programu 300 plus (wyprawka)? Czy jesteś obniżeniem wieku emerytalnego (podwyższonego przez PO-PSL), powrotu dla 65 dla panów i 60 dla pań? Czy jesteś za trzynastą i czternastą emeryturą? Trzeba po prostu na te pytania odpowiedzieć. I zachęcam wszystkich, żeby na te wybory poszli i na te pytania odpowiedzieli– tłumaczył poseł na Sejm RP Jan Dziedziczak.


+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)