Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Setki ludzi na rynku... Mieszkańcy Gostynia oddali hołd bohaterom!poniedziałek, 11 listopada 2019, Gostyn24.pl

Z roku na rok, coraz więcej ludzi decyduje się wziąć udział w oficjalnych uroczystościach z okazji Dnia Niepodległości. Dziś także, mieszkańcy Gostynia godnie uczcili pamięć tych, którzy swoje życie, oddali za wolną Polskę. W asyście pocztów sztandarowych, i Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Gostyń, pod pomnikiem Serca Jezusowego złożono wieńce i wiązanki kwiatów.

Gostyńskie obchody z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, tradycyjnie rozpoczęła Msza święta w intencji Ojczyzny. Po nabożeństwie w kościele farnym, setki mieszkańców, w asyście pocztów sztandarowych, ruszyło na rynek, gdzie miała miejsce główna część uroczystości. Przy akompaniamencie Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Gostyń, odśpiewano hymn państwowy i rotę, a okolicznościowe przemówienia wygłosili Jan Dziedziczak, poseł na sejm RP i Grzegorz Skorupski, z-ca burmistrza Gostynia. Tuż przed złożeniem kwiatów, krótką modlitwę odprawił też ks. kanonik Grzegorz Robaczyk.

W tym roku pogoda wyjątkowo dopisała. To sprawiło, że w manifestacji patriotycznej wzięło udział wielu mieszkańców, w tym sporo dzieci. To dobry prognostyk na przyszłość. Pod pomnikiem Serca Jezusowego, delegacje organizacji społecznych i politycznych, a także uczniowie gostyńskich szkół i służb mundurowych złożyły wiązanki kwiatów. Uroczystościom towarzyszył występ dziecięcego chóru „Zaczarowana Melodia”, a także pokaz mażoretek „Big Bang”
Setki ludzi na rynku... Mieszkańcy Gostynia oddali hołd bohaterom!
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)