Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Prezes Jarosław Kaczyński na Konwencji Wyborczej PiS i Zjednoczonej Prawicy w Kaliszupiątek, 4 października 2019, Kalisz24.info

Jarosław Kaczyński przyjechał do Kalisza, by wziąć udział w zorganizowanej w czwartkowe popołudnie konwencji Prawa i Sprawiedliwości i wesprzeć kandydatów z ramienia tej partii w nadchodzących wyborach parlamentarnych.


– wybory już naprawdę niedługo. Tego dnia będziemy podejmowali bardzo ważną decyzję odnoszącą się do tego, w którą stronę pójdzie Polska. To wybór między „Polską Plus”, a „Polską Minus”. „Polska Plus” to rozwój gospodarczy, bezpieczeństwo ekonomiczne i militarne. „Polska minus” to ta, gdzie program społeczny będzie wycofany i zaniechany. Jedyną polityką będzie prywatyzacja. Jesteśmy przeświadczeni, że trzeba wybrać „Polskę Plus” – mówił Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński liczy na kolejne kadencje PiS-u w polskim Sejmie i Senacie. Gwarantem tego ma być polepszenie sytuacji gospodarczej kraju, równość w zakresie pracy, równość między regionami. Niestety w opinii szefa PiS-u ciągle ustępujemy silniejszych narodom.

– Decyzja, która zapadnie 13 października dotyczy naszej wolności. Mamy do czynienia z wielkim atakiem na wolność. Sondaże nam sprzyjają, ale to nie sondaże wygrywają wybory. Jeżeli się zmobilizujemy, to zdecydowanie wygramy, ale o mobilizację trzeba zabiegać do ostatniego dnia – zachęcał J. Kaczyński.

Galeria

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)