Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

POSEŁ J. DZIEDZICZAK O „TAŚMACH NEUMANNA”: PLATFORMA OBYWATELSKA UDAWAŁA, ŻE NIE MA PROBLEMUponiedziałek, 7 października 2019, Radio Maryja

Platforma Obywatelska udawała, że nie ma problemu. Krótko mówiąc, nie przeszkadzało im to zachowanie. Dopiero wtedy, kiedy zbadano, że opinia publiczna jest wzburzona, to dokonano tej kosmetycznej zmiany. Kadencja kończy się tak naprawdę już za 12 dni i to, że pan Neumann rezygnuje z funkcji szefa klubu Platformy Obywatelskiej, nic nie zmienia – mówił poseł Jan Dziedziczak w audycji „Aktualności dnia” w Radiu Maryja. Poseł Jan Dziedziczak, były wiceminister spraw zagranicznych, odniósł się do ujawnionych niedawno „taśm Neumanna”, w których prominentny polityk Platformy Obywatelskiej i totalnej opozycji chwali się swoim stosunkiem do reprezentowanego przez siebie w Sejmie miasta Tczewa.

– To jest coś skrajnie bulwersującego. Także bulwersuje w zasadzie brak reakcji Platformy Obywatelskiej w pierwszych godzinach tego kryzysu, a więc uznali oni, że mówienie o tym, iż rzyga się miejscowością, którą się reprezentuje w parlamencie i zaufaniem ludzi, którzy powierzyli mandat panu posłowi, to jest tak naprawdę prawdziwe oblicze Platformy Obywatelskiej. Pamiętajmy, że pan Neumann nie był szeregowym posłem, ale był szefem klubu Platformy Obywatelskiej, czyli w takiej codziennej pracy był właściwie numerem dwa, tuż za przewodniczącym partii – powiedział poseł.

Pan Neumann liczył na to, że uda mu się utrzymać na tym stanowisku – podkreślił gość Radia Maryja.

– Platforma Obywatelska udawała, że nie ma problemu. Krótko mówiąc, nie przeszkadzało im to zachowanie. Dopiero wtedy, kiedy zbadano, że opinia publiczna jest wzburzona, to dokonano tej kosmetycznej zmiany. Kadencja kończy się tak naprawdę już za 12 dni i to, że pan Neumann rezygnuje z funkcji szefa klubu Platformy Obywatelskiej, nic nie zmienia. Gdyby zrezygnował z kandydowania, to byłby rzeczywiście realny pokaz tego, że Platforma Obywatelska odcina się od tego typu zachowania i sposobu myślenia – stwierdził były wiceszef MSZ.

To pokazuje jak knajackie jest to środowisko – oznajmił gość „Aktualności dnia”.

– I ten niebywały język, ale przede wszystkim meritum tych wypowiedzi. Chodzi właśnie o te mafijny zasady funkcjonowania i pogardę wobec wyborców, Polaków. Pan Neumann reprezentuje w parlamencie między innymi miasto Tczew i te jego wypowiedzi są po prostu niebywałe. Ja jestem w parlamencie 12 lat i nigdy nie spotkałem się z taką pogardą nie spotkałem – podsumował poseł Jan Dziedziczak.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)