Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Poseł Dziedziczak jest dumnyponiedziałek, 3 listopada 2008, Panorama Leszczyńska

...z pierwszego roku w Sejmie. - Nie robię zapytań dla statystyki – oświadczył poseł PiS Jan Dziedziczak. Podsumowując swą pierwszą kadencję w parlamencie za największy sukces uznał...
....utrzymanie publicznego przedszkola w Rawiczu. – Bardzo mi za to dziękowano. Dla kilku wzruszających chwil aż chce się pracować – oświadczył Dziedziczak.
Już na początku obecnej kadencji Sejmu poseł Jan Dziedziczak, były rzecznik rządu Jarosława Kaczyńskiego zapewnił, że będzie posłem ziemi leszczyńskiej. Po roku twierdzi, że słowa dotrzymał. Na dowód pokazał statystyki – 15 interwencji w regionie leszczyńskim, 17 spotkań z dziennikarzami, 10 – z samorządowcami, 8 – z organizacjami społecznymi. W regionie leszczyńskim Dziedziczak spędził 26 dni.

- Nikt kto potrzebował pomocy, nie odbił się od drzwi mojego biura poselskiego. Kto ma lepszy bilans na ziemi leszczyńskiej niech pokaże statystyki
– apelował Dziedziczak.

Szczególne wyzwanie posel PiS-u skierował w stronę parlamentarzystów PO, których w regionie widać rzadko. Skrytykował tez zapowiedź Platformy, że nie poprze w Sejmie żadnej poprawki do budżetu związanej z przeznaczeniem pieniędzy na inwestycje w regionie leszczyńskim.
- Partia obywatelska nie może mówić, że nie interesuje ją to, co mówią ludzie, a tylko to, co wymyśliła centrala - stwierdził poseł Jan Dziedziczak.

Administrator strony: Błażej Wojtyła

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)