Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Polityczne starcie leszczyńskich gigantówpiątek, 19 października 2007, elka.pl

Leszno. Prawie dwie godziny trwała debata polityków starających się o mandat w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Posłowie Wiesław Szczepański z LiD oraz Wojciech Ziemniak z PO dyskutowali między sobą i kandydatem PiS Janem Dziedziczakiem. Całości przysłuchiwało się, żywo kibicując, około stu osób.
Jak na “starcie gigantów” przystało, emocji podczas debaty nie brakowało. Działo się tak głównie za sprawą sporów, w które wdawali się Dziedziczak, Szczepański i Ziemniak. Wszyscy trzej to wytrawni politycy, wiedzieli więc, w którym momencie i w jaki sposób wbić przeciwnikowi “szpilkę”, by obnażyć jego słabą stronę. Debata miała zasadniczo dotyczyć problematyki lokalnej, nie zabrakło więc dyskusji o ekspresowej “Piątce”. Dziedziczak chwalił się wprowadzeniem jej na rządową listę, a Szczepański i Ziemniak z kolei protestowali przeciwko takiemu sposobowi na “kiełbasę wyborczą”. Przez dwa lata rząd nie chciał “Piątki” - mówili. Widocznie mieliście kiepskich posłów – odpowiadał minister, znów podgrzewając atmosferę.
Jeszcze goręcej zrobiło się podczas pytań publiczności. Ta chciała poznać na przykład pomysły kandydatów na służbę zdrowia, ulżenie najuboższym czy pomoc młodzieży. Dochodziło też do żywiołowych sporów, jak na przykład ten między Dziedziczakiem a Piotrem Olejniczakiem, Przewodniczącym Rady Miasta i szefem lokalnej PO.
Politycy rozstali się jednak w zgodzie, podając sobie ręce. O werdykcie zdecydują już sami wyborcy w niedzielę.

Administrator strony: Błażej Wojtyła
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)