Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

PO dostaje instrukcje jak chwalić i ganić; poseł PiS: mieliśmy lepsześroda, 9 lipca 2008, onet.pl


Należy zastanowić się dlaczego rząd przygotowuje materiały mające pomóc Tuskowi wygrać wybory prezydenckie i zdyskredytować kontrkandytata - powiedział Jan Dziedziczak na antenie TOK FM. Podkreślił również, że aby stworzyć komórkę ds. PR-u, zlikwidowano bibliotekę, która istniała od 50 lat.

Dzisiejszy "Dziennik" opublikował instrukcje, jakie dostają posłowie PO, z kancelarii premiera. Według specjalnych ściągawek , które przygotowali marketingowcy mający doświadczenie w branży energetycznej i promocji produktów mlecznych, należy chwalić Donalda Tuska, a krytykować Lecha Kaczyńskiego. W przekazywanych dwa razy dziennie materiałach zawarte były specjalne zwroty, jakimi powinni posługiwać się politycy PO.

Jan Dziedziczak zwrócił uwagę na to, że rządowi specjaliści od PR wartościują członków koalicji. - Jestem ciekawy dlaczego instrukcje dostają szeregowi posłowie PO, a nawet ministrowie z Polskiego Stronnictwa Ludowego już nie - powiedział na antenie TOK FM.

Dziedziczak przyznał również, że w przeciwieństwie do Zbigniewa Chlebowskiego, nigdy nie zaprzeczał, że jego partia przygotowuje ściągawki dla posłów. - Ale nasze materiały były lepsze - powiedział przeprowadzającemu wywiad Pawłowi Wrońskiemu.

Administrator strony: Błażej Wojtyła


+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)