Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

PiS liczy na wysoką frekwencję i 6 mandatów w okręgupiątek, 11 października 2019, wKaliszu.pl

Poseł Jan Dziedziczak (PiS) oraz senator prof. Andrzej Wojtyła zachęcają do udziału w wyborach. - Niech każdy sobie odpowie na pytanie, czy w Polsce jest lepiej niż 4 lata temu, czy jego jakość życia jest lepsza – mówi Dziedziczak.

Na spotkaniu z dziennikarzami Jan Dziedziczak zapowiedział, że jego partia walczy o samodzielną większość w Sejmie. Wykluczył też ewentualne przyszłe koalicje.

- Walczymy o parlamentarną większość, tylko wtedy będziemy mogli dokończyć rozpoczęte reformy - mówi Jan Dziedziczak. - Alternatywą dla rządów Prawa i Sprawiedliwości mogą być rządy zbieraniny partii opozycyjnych, pozbawionych wspólnego planu i programu. Oczywistym jest, że taki rząd szybko upadnie i konieczne będą przedterminowe wybory. Dlatego apeluję o liczny udział w wyborach i oddanie głosu na Prawo i Sprawiedliwość. Proszę też wyborców o poglądach prawicowych, aby nie głosowali na Konfederację, bo to stracony głos, na partię, która i tak nie wejdzie do Sejmu.

Lider PiS w okręgu nr 36 apeluje też, żeby w wyborach do Senatu poprzeć profesora Andrzeja Wojtyłę, który ma wieloletnie doświadczenie parlamentarne.

- Senat jako izba wyższa, kontrolująca Sejm odgrywa niezwykle istotną rolę w tworzeniu prawa - mówi prof. Andrzej Wojtyła. - Dlatego w Senacie powinni zasiadać eksperci i ludzie doświadczeni, a nie tacy, którzy dopiero będą się uczyć parlamentaryzmu.

Jan Dziedziczak liczy, że frekwencja w tych wyborach będzie wysoka, a PiS zdobędzie 6 poselskich mandatów w okręgu.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)