Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Lista życzeń starostysobota, 6 października 2007, Elka.pl

Leszno. Spełniona obietnica ministra Jana Dziedziczaka w sprawie ekspresowej drogi S5 zrobiła wrażenie na samorządowcach. Dziś na spotkał się z nim starosta leszczyński Krzysztof Benedykt Piwoński, który zwracał uwagę na program budowy dróg i rozbudowy bazy sportowej. Ciekawostką jest tu fakt, że Dziedziczak, który jest kandydatem PiS, był u lidera powiatowej Platformy Obywatelskiej.
Starosta rozmawiał z Janem Dziedziczakiem na temat rządowego wsparcia powiatowych inwestycji. Mówiliśmy o budowie sal gimnastycznych w gminach powiatu – powiedział dziennikarzom – a także o wsparciu budowy dróg, przede wszystkim do Włoszakowic i Boszkowa.
Przedstawiłem panu staroście program “Blisko boisko” - mówił minister Dziedziczak – dotyczy on budowy boisk sportowych w gminach. Rzecznik rządu nie krył, że konieczne jest wsparcie “załapania się” na ten program, bo na razie na 800 złożonych wniosków pomoc przyznano tylko 70 gminom. Co do dróg Dziedziczak nie składał żadnych konkretnych obietnic. Potrzebny jest “okrągły stół” - mówił – który ma wypracować sposoby pomocy przy dużych inwestycjach biedniejszym, “obwarzankowym” powiatom, takim jak leszczyński.
Przy okazji zapytaliśmy starostę, który jest członkiem PO o to, czy nie wspomaga kampanii wyborczej PiS. Ani razu w rozmowie nie wspomnieliśmy o tym , kto jest członkiem jakiej partii – zapewniał Piwoński – a ja nauczyłem się dzielić ludzi nie ze względu na barwy partyjne, ale na kompetencje i skuteczność. Dodać należy, że - jak powiedział nam starosta - do spotkania doszło z inicjatywy Dziedziczaka.

Administrator strony: Błażej Wojtyła
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)