Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

KOŹMIN: Umowy na zakup średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla koźmińskiej OSP już jestwtorek, 3 września 2019, Krotoszyn.naszemiasto.pl

W poniedziałek, 2 września przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wielkopolskim odbyło się oficjalne przekazanie umowy dotacyjnej do zakupu średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla koźmińskiej OSP.

Należy zaznaczyć, że OSP oprócz środków z Krajowego Systemu Ratowniczo- Gaśniczego uzyskało dofinansowanie również z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Gminy Koźmin Wielkopolski.

W spotkaniu oprócz władz samorządowych i przedstawicieli OSP uczestniczyli parlamentarzyści z regionu: Łukasz Mikołajczyk, Jan Dziedziczak, Jan Mosiński oraz Tomasz Ławniczak, a także Marlena Maląg – prezes zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Spotkanie rozpoczął Burmistrz Maciej Bratborski, który powitał przybyłych gości. W przemowie można było usłyszeć podziękowania druhom za ofiarną służbę oraz zapewnienie, że samorząd gminny będzie starał się asygnować jak najwięcej środków budżetowych na ochronę przeciwpożarową.

Osobne podziękowania Burmistrz skierował w stronę posła Jana Dziedziczaka, który udzielił największego wsparcia w momencie wystąpienia przez OSP o dofinansowanie. Umowę prezesowi OSP w imieniu Komendanta Głównego PSP wręczył Komendant Powiatowy PSP w Krotoszynie starszy brygadier mgr inż. Jacek Strużyński.


+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)