Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Jeden z ministrów rządu Kaczyńskiego straci pracęponiedziałek, 15 stycznia 2007, Dziennik

Jeden z trzech ministrów - transportu, gospodarki albo obrony - może stracić stanowisko w związku z przeglądem ministerstw, zarządzonym przez premiera Kaczyńskiego - powiedział rzecznik rządu Jan Dziedziczak. Potwierdził w ten sposób informacje DZIENNIKA.

Trwająca od grudnia kontrola ma się zakończyć jeszcze w tym tygodniu. A tydzień później premier ogłosi wnioski, w tym ewentualne dymisje ministrów.

O tym, że rządową posadę może stracić minister gospodarki mówiło się już kilka tygodni temu, kiedy do rządu miał wrócić Kazimierz Marcinkiewicz. Były premier odrzucił jednak propozycję i Piotr Woźniak zachował fotel szefa resortu. Jednak wszystko wskazuje na to, że w ministerstwie nie dzieje się najlepiej. Stanowiska straciło dwóch wiceministrów Andrzej Kaczmarek i Tomasz Wilczak. Być może więc premier nie jest zadowolony z pracy Ministerstwa Gospodarki.

Z kolei kontrola w Ministerstwie Transportu, kierowanym przez Jerzego Polaczka, "wypadła dobrze". To słowa szefa Komitetu Stałego Rady Ministrów. Jednak Przemysław Gosiewski chwilę później zaczął się głośno zastanawiać, czy polityka rozbudowy dróg, jaką proponuje Polaczek, na pewno jest najlepsza.

Najlepiej rysuje się rządowa przyszłość szefa MON-u Radosława Sikorskiego. Jak dowiedziała się IAR, najprawdopodobniej zachowa on stanowisko. Wcześniej mówiło się, że Sikorski może odejść z powodu konfliktu z prezydenckim ministrem Aleksandrem Szczygło. Jednak, jak donosi IAR, spór nie jest na tyle duży, żeby minister musiał żegnać się ze stanowiskiem.


Administrator strony: Błażej Wojtyła

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)