Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Jan Dziedziczak: "Operacja zniechęcania do Polski". Poseł PiS uważa, że chodzi o to, by nie było u nas baz wojskowychponiedziałek, 22 kwietnia 2019, Polsat News

- Jest w tej chwili operacja, która ma na celu pokazanie Polski w jak najgorszym świetle, zniechęcenie opinii publicznej, np. w USA, do Polski - stwierdził były wiceminister MSZ Jan Dziedziczak (PiS) odnosząc się w "Polityce na Ostro" do sprawy "sądu" nad kukłą Żyda w Pruchniku.

Były wiceszef polskiej dyplomacji wyjaśnił, że "dzieje się tak po to, żeby opinia publiczna protestowała przeciwko wysyłaniu naszych chłopców - jak oni to mówią - gdzieś tam na wschód Europy".

Zapytany przez Agnieszkę Gozdyrę, kto prowadzi tę akcję, Dziedziczak odparł: - Kto może się cieszyć, że baz (amerykańskich w Polsce - red.) nie było, to wszyscy wiemy. Wystarczy mieć elementarną wiedzę o geopolityce.
Mimo nalegań, nie chciał wprost odpowiedzieć, kogo ma na myśli, ale jasno zasugerował, że chodzi o Rosję. - Każdy powinien wiedzieć, kto jest szczególnie niezainteresowany obecnością wojsk amerykańskich przy swoich granicach. Jest to elementarz - stwierdził poseł Dziedziczak.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)