Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

J. Dziedziczak: Lider Platformy nie rozumie Polakówponiedziałek, 21 października 2019, Radio Poznań

To porównanie jest co najmniej niestosowne. Tak o niedawnej wypowiedzi Grzegorza Schetyny mówił dzisiaj w Lesznie poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Dziedziczak.

Dwa dni temu szef Platformy Obywatelskiej porównał zamordowanego przez "bezpiekę" bł. ks. Jerzego Popiełuszkę, kapelana „Solidarności” z Piotrem Szczęsnym, który dwa lata temu dokonał samopodpalenia w Warszawie. Mężczyzna w ten sposób zademonstrował sprzeciw wobec rządów PiS. Zdaniem Jana Dziedziczaka ta wypowiedź pokazuje, że lider Platformy nie rozumie Polaków.

To jest jakiś przejaw zupełnego zatracenia kontaktu z Polakami. Bł. ks. Jerzy Popiełuszko jest bardzo ważną postacią dla Polaków i wplatanie jego męczeńskiej śmierci w bieżącą rywalizację polityczną jest całkowicie nie na miejscu. Niestety duch, który zgubił Platformę Obywatelską, duch totalnej opozycji jest tam najwyraźniej dalej aktualny. Niepotrzebnie pan Schetyna wplątał ks. Popiełuszkę do bieżącej rywalizacji międzypartyjnej.

Jan Dziedziczak w czasie konferencji prasowej podziękował wyborcom za poparcie. On sam - jak i cała wyborcza lista PiS - w okręgu kalisko - leszczyńskim otrzymał w czasie niedawnych wyborów więcej głosów niż 4 lata temu.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)