Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

08.30 - 13.00

leszno@dziedziczak.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy
Żaneta Lasiecka - Stodolna
tel. 607 171 532

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Gostyń: Poseł Jan Dziedziczak chwali swoich kandydatówponiedziałek, 1 października 2018, Gostyn24.pl

Prawo i Sprawiedliwość chce wprowadzić do samorządu powiatowego nowe twarze ze świeżym spojrzeniem na rzeczywistość. Jak podkreślano, kandydaci z naszego regionu znaleźli się w gronie ponad 31 tys. osób, startujących z list Prawa i Sprawiedliwości w całym kraju. Żadna inna partia nie może pochwalić się takim wynikiem.

PiS przez ostatnie cztery lata nie miał reprezentantów w Radzie Powiatu Gostyńskiego. Partii bardzo zależy na tym, aby to zmienić. Podczas kolejnej konferencji zaprezentowano wszystkich kandydatów, którzy powalczą o głosy wyborców. Większość z nich wcześniej nie miała styczności z samorządem. Wśród najbardziej znanych są Piotr Kogut i Mariusz Giermaziak (kandydujący z okręgu gostyńskiego) oraz Sylwia Maćkowiak z okręgu Krobia - Poniec. - Chcemy wziąć współodpowiedzialność za zarządzanie powiatem gostyńskim, dlatego tu jesteśmy. To będzie dla nas ważna sprawa, aby wsłuchiwać się w głos społeczeństwa, aby zmieniać naszą lokalną społeczność na lepsze - mówiła Sylwia Maćkowiak, liderka PiS w powiecie gostyńskim. Następnie kandydaci, przedstawiając swoje sylwetki, mówili o nurtujących problemach.

Swojego poparcia udzielili kandydatom posłowie Jan Dziedziczak i Jan Mosiński oraz radny sejmiku wojewódzkiego Marek Sowa, którzy dziękowali wszystkim, że czują się współodpowiedzialni za powiat. - Ruszamy do tych wyborów pełni nadziei. Listy są naprawdę dobre. (...) Chcemy do gostyńskiej polityki wprowadzić nowe osoby, które ożywią scenę polityczną w dobrym, pozytywnym słowa znaczeniu - mówił poseł Jan Dziedziczak, dodając, że kandydaci PiS idą do wyborów budować zgodę. Po raz kolejny zasugerował też, że rządy tego ugrupowania w powiecie gostyńskim mogą się mieszkańcom opłacać. - Krótka kalkulacja, jak będziemy mieć władze, które chcą współpracować z rządem – zyska na tym powiat gostyński, zyskają na tym mieszkańcy. Jeśli byłyby tu władze, które chciałyby wojować z rządem - po prostu stracą na tym mieszkańcy. Prosta kalkulacja mówi o tym, że warto głosować na PiS w powiecie gostyńskim, zresztą w całym kraju - podkreślał poseł Dziedziczak.

Kandydaci PiS z regionu gostyńskiego, jak podkreślał z kolei poseł Jan Mosiński, znaleźli się w gronie ponad 31 tys. osób kandydujących pod szyldem partii Jarosława Kaczyńskiego w Polsce. - Nasi oponenci – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 9 tys., Kukiz'15 – 4.7 tys. To pokazuje skalę, ogrom tego przedsięwzięcia, jakim są wybory - mówił poseł Mosiński, dodając, że za PiS-em idzie wiarygodność. - To, co mówimy, realizujemy. Nie ma nic gorszego jak niewiarygodność polityka - kontynuował poseł. - Nawet jak się ktoś pomyli z polityków, to powie "przepraszam, pomyliłem się". To jest 100 razy lepsze niż brnięcie z jakimiś tezami, które mają się nijak do rzeczy. My potrafimy powiedzieć "przepraszam, pomyliłem się" i robimy krok do tyłu. Ludzie nie widzą w nas bożków szklanych, ale normalnych ludzi, którzy mogą się mylić. Nie ma nieomylnych ludzi - podsumował poseł Jan Mosiński.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)