Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno
Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 520427

W dniach od 9 do 25 stycznia biuro poselskie, będzie nieczynne.
W pilnych sprawach proszę o kontakt mailowy na adres: leszno@dziedziczak.pl

Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz
Pracownicy
tel. 607 171 532 Żaneta Lasiecka - Stodolna

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak: większość w powiecie i starostaponiedziałek, 5 lutego 2018, Elka.pl

Większość w radzie powiatu i starosta – takie są plany Prawa i Sprawiedliwości odnośnie wyborów samorządowych w powiecie leszczyńskim. Poseł Jan Dziedziczak zapewnił, że PiS ma już kandydata na starostę, jednak na jego ujawnienie trzeba będzie jeszcze zaczekać.

O ile w Lesznie PiS jest silnym ugrupowaniem mającym dużą reprezentację w Radzie Miejskiej, o tyle w powiecie leszczyńskim wydaje się mocno zakonspirowany. Jan Dziedziczak zapewnił jednak, że strategia na jesienne wybory samorządowe zakłada wygranie wyborów także w powiecie.

-Według ostatniego sondażu mamy w Polsce 49 procent poparcia, Platforma 15 procent, zaś PSL 5 procent, wszystko wskazuje więc na to, że wynik wyborów umożliwi nam wzięcie odpowiedzialności za powiat - mówi poseł PiS - będziemy mieli dobre listy i traktujemy te wybory poważnie.

Wiceminister spraw zagranicznych dodaje, że konsekwencją osiągniecia większości jest oczywiście także własny starosta. -Mamy dobrego kandydata, przedstawimy go w ciągu najbliższych miesięcy z dużym wyprzedzeniem przed wyborami - zapewnia. Podobnie z wyprzedzeniem mają zostać zaprezentowane plany dotyczące samorządów gminnych, gdzie PiS też ma wystawić reprezentację.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)