Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak: ktoś próbuje wbić klin w skuteczny sojusz polsko-amerykański, który gwarantuje niezmienność naszych granic!wtorek, 6 sierpnia 2019, Telewizja Republika

Większość amerykańskich senatorów podpisała w poniedziałek list do sekretarza stanu Mike’a Pompeo, wzywający go do akcji w sprawie mienia ofiar Holokaustu w Polsce. Sprawę na antenie Telewizji Republika komentował Jan Dziedziczak, poseł Prawa i Sprawiedliwości, który był gościem red. Aleksandra Wierzejskiego w programie "Dziennikarski poker".

Do Kancelarii Prezydenta wpłynęła opinia PKW ws. kalendarza wyborczego; PKW nie ma zastrzeżeń co do daty 13 października jako terminu wyborów parlamentarnych.

– Opozycja szuka dziury w całym. To jest prerogatywa pana prezydenta. Pan prezydent wybrał najkrótszy z możliwych terminów kampanii – argumentował to tym, że im krótsza kampania – choć ona i tak nie będzie krótka – tym lepiej dla Polaków, którzy potrzebują spokoju. Ja się zgadzam z panem prezydentem – mówił nam Jan Dziedziczak.

– Prezes Kaczyński powiedział wprost, że kiedyś konstytucję trzeba będzie zmienić i wokół tego narosło wiele legend. Oczywiście, że wszyscy życzymy sobie większości konstytucyjnej, aby kontynuować Dobrą Zmianę i myślę, że te wybory będą najlepszym referendum czy Polacy chcą tych zmian czy chcą wrócić do tego co było wcześniej – zaznaczył.

– To jest tylko i wyłącznie hasło: odsunąć PiS od władzy. Jestem zszokowany listami PO i wszelkimi pomysłami. Zastanawiam się np. jak Paweł Kowal, którego osobiście szanuje zamierza budować Polskę z panią Barbarą Nowacką. Zadam mu to pytanie – zapewnił Dziedziczak.

W przedostatnim roku prezydenckiej I kadencji Andrzej Duda dwukrotnie składał oficjalną wizytę w Białym Domu, zawetował jedną ustawę, dwie skierował do TK i złożył w Sejmie kilka własnych projektów.

– To jest wspaniały prezydent, który lubi i szanuje Polaków. (…) Jednocześnie jest to prezydentura z wizją – budowa realnego sojuszu z USA i wiele innych ważnych koncepcji, jak budowa Trójmorza – ocenił nasz gość w programie „Dziennikarski poker”.

Dodał, że ta popularność wśród Polaków nie jest przypadkiem.

Ogromna większość amerykańskich senatorów podpisała w poniedziałek list do sekretarza stanu Mike’a Pompeo, wzywający go do akcji w sprawie mienia ofiar Holokaustu w Polsce.

– Ktoś bardzo chce szukać tego co nas dzieli i próbuje wbić klin w skuteczny sojusz polsko-amerykański, który gwarantuje niezmienność naszych granic. (…) Do ataku naszych granic dzięki naszej polityce nie dojdzie – mówił Dziedziczak.

Podkreślił, że bez względu na cenę to Polska jest ofiarą II wojny światowej!

– 1 września cały świat usłyszy, że Polska od pierwszego do ostatniego dnia wojny walczyła z totalitaryzmem po stronie dobra - dodał.

DZIENNIKARSKI POKER - JAN DZIEDZICZAK (PiS) - WYBORY DO SEJMU JUŻ 13 PAŹDZIERNIKA A OPOZYCJA W SZOKU
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)