Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak i Kośmider replikujączwartek, 10 października 2019, Elka.pl

Co pan Ziemniak ma do zaoferowania naszemu regionowi, że zajmuje się tylko moją osobą? – pytał Adam Kośmider, kandydat PiS do Senatu, odnosząc się do środowej konferencji Koalicji Obywatelskiej. Kośmider wraz z posłem Janem Dziedziczakiem zapewnili, że w najbliższej kadencji doprowadzą do powstania nowych dróg i hali z basenem w Lesznie oraz obwodnic Gostynia i Miejskiej Górki.

Jan Dziedziczak i Adam Kośmider podczas dzisiejszej konferencji prasowej podsumowującej kampanię PiS skupili się zwłaszcza na środowych wypowiedziach szefa PO w Wielkopolsce Rafała Grupińskiego i kandydata tej partii do Senatu Wojciecha Ziemniaka, komentujących poparcie, jakiego Kośmidrowi udzielili prezydent Leszna i jego zastępcy. Grupiński nazwał tę deklarację „porzuceniem wartości”.

-Pan Grupiński to osoba, która nie jest uczciwa wobec wyborców, świadczą o tym jego znane wypowiedzi na temat związków partnerskich, zależne od tego, czy są skierowane do twardego elektoratu, czy konserwatywnych mieszkańców mniejszych miejscowości - mówił Kośmider.

Kandydat PiS podkreślił, że Ziemniak ma oficjalne poparcie burmistrz Śmigla czy wójta Kościana. -Nie widzę w tym żadnego problemu, mamy wolność słowa - mówił - trochę zdziwiłem się, kiedy takiego poparcia udzielił dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Lesznie, ale także miał do tego prawo. Kośmider uważa, że ataki KO wynikają z tego, że Ziemniak nie przedstawia żadnych propozycji dla regionu. Sam ma ich wiele. -Droga łącząca S-5 z drogą nr 12 wyprowadzająca ruch poza Leszno, alternatywna droga do Gronowa, zapewniam też, że miasto pozyska ziemię na Antoninach, na której powstanie hala sportowa z basenem - zapewniał, dodając też, że będzie walczył o obwodnice Gostynia i Miejskiej Górki.

Poseł Jan Dziedziczak zapytany o projekt zmian w Prawie Górniczym, ułatwiający budowę kopalni, przygotowany przez posłów PIS zapewnił, że nie dotyczy on złoża Oczkowice położonego w gminach Miejska Górka i Krobia. -To złoże nie znajduje się na liście planowanych kopalni - powiedział - osobiście jestem przeciwnikiem proponowanych zmian. Projekt znajduje się w porządku obrad posiedzenia Sejmu, które ma się odbyć po wyborach, jednak zdaniem posła raczej nie ma szans, żeby został przyjęty. -Prawdopodobnie zostanie zdjęty z porządku obrad - zapowiada poseł PiS - w ten sposób w ogóle nie zostanie uchwalony.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)