Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak: chcemy, by Polska była urządzana zgodnie z wolą obywateliczwartek, 23 stycznia 2020, Polskie Radio

- Procesy są długie i rozwlekłe. Chcemy to zmienić - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Jan Dziedziczak, poseł PiS i pełnomocnik ds. Polaków i Polonii za granicą, odnosząc się do procedowanych ustaw reformujących sądownictwo.

- W tym konflikcie chodzi o to, czyja jest Polska, do kogo ona należy, czy do obywateli, którzy w demokratycznych wyborach wybierają kierunek w którym ma iść ich kraj, i chcą np. by sądy działały lepiej - powiedział Jan Dziedziczak.

- Z drugiej strony słyszymy, że jesteśmy nadzwyczajną kastą, a tak nie jest – chcemy, by Polska była urządzana zgodnie z wolą obywateli – dodał. - Chcemy przyspieszyć działanie sądów i jest opór, jest zaangażowanie części środowiska sędziowskiego w politykę, marsze polityczne, są różne wyjazdy zagraniczne i ataki - powiedział w radiowej Jedynce Jan Dziedziczak.

Wojna informacyjna

Odnosząc się do słów prezydenta Andrzeja Dudy, ws. nieobecności na Światowym Forum Holokaustu w Jerozolimie, Jan Dziedziczak podkreślił, że "jesteśmy świadkami wojny informacyjnej, wojny hybrydowej". - Polska zniwelowała potencjalny atak. To jest nasz sukces. Atak miał być większy, mogły paść bardzo niekorzystne dla Polski słowa, a pamiętajmy, że prezydent Rosji, czy tego chcemy, czy nie jest słuchany na świecie. Jest prezydentem mocarstwa nuklearnego - powiedział poseł PiS.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)