Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak: “Będę walczył o dobre imię Polski!”`środa, 8 maja 2019, eKoscian.eu

Kampania wyborcza przed wyborami do Parlamentu Europejskiego trwa. Kościan odwiedził Jan Dziedziczak, który zapewnił, że w Brukseli będzie walczył o dobre imię Polski. Podczas konferencji prasowej Jan Dziedziczak podkreślił, że dzięki sprzyjającym sondażom Prawo i Sprawiedliwość w naszym regionie walczy o dwa mandaty. – Naszą jedynką jest znakomity intelektualista, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, Zdzisław Krasnodębski. Gra toczy się o to, kto zdobędzie drugi mandat – powiedział. Chciałby więc przekonać wyborców do siebie, przedstawiając konkretne plany i wizję swojej pracy w Brukseli.


Na korzyść Dziedziczaka przemawia na pewno to, że jest jednym z najbardziej doświadczonych parlamentarzystów wśród kandydatów. Ukończył studia politologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, ale także uzyskał stypendium zagraniczne uniwersytetu narodów zjednoczonych w Tokio. – Dobrze jest uczciwie przekazać, co będzie się robiło. Chciałbym zająć się walką o dobre imię Polski. O prawdę historyczną. Słyszymy o “polskich obozach”, o rzekomej współodpowiedzialności za holokaust. Wiemy że to nieprawda. Chcę w sposób profesjonalny pokazywać Polaków ryzykujących życie dla Żydów. Mam do tego mnóstwo narzędzi i jestem przygotowany – zapewnił. Dlatego też zachęca do oddania głosu właśnie na niego.

Zaznacza również, że wszyscy europarlamentarzyści z Polski powinni współpracować, niezależnie od przynależności partyjnej. Dlatego też będzie starał się współpracować z innymi naszymi przedstawicielami.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)