Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Działacze PiS apelują o udział w wyborachpiątek, 11 października 2019, Calisia.pl

- Apeluję o udział w wyborach, żeby wyrazić swoją opinię na temat według jakiego systemu wartości ma być urządzona Polska i przez kogo – mówi kandydat na posła Jan Dziedziczak, który zapowiada, że jego partia walczy o samodzielną większość i wyklucza jakiekolwiek przyszłe koalicje. Lider w okręgu nr 36 zachęca, żeby nie głosować na Konfederację - Ważne jest żeby nie tracić głosu na ugrupowania, które nie wejdą do Sejmu - mówi.

Jan Dziedziczak „jedynka” z listy PiS oraz prof. Andrzej Wojtyła kandydat tej partii na senatora zachęcali do udziału w wyborach. - Niech każdy sobie odpowie na pytanie czy w Polsce jest lepiej niż 4 lata temu, czy jego jakość życia jest wyższa – mówi Jan Dziedziczak.

Równie ważne jak wybory do Sejmu są wybory do Senatu – Apeluję do wyborców o udział w wyborach do Senatu. Izba wyższa jest niezwykle ważną instytucją. Potrzebujemy tam mądrych ludzi – dodaje Dziedziczak.

- W senacie moim zdaniem powinni zasiadać ludzie doświadczeni, którzy mają doświadczenie w Sejmie, a nie ktoś kto nigdy nie był w parlamencie – mówi prof. Andrzej Wojtyła.

Lider listy PiS do Sejmu twierdzi, że frekwencja w tych wyborach będzie wysoka – Liczymy na, że zdobędziemy 6 mandatów. Byłbym wtedy zadowolony – mówi J. Dziedziczak – Ważne jest żeby nie tracić głosu na ugrupowania, które nie wejdą do Sejmu, które odbierają prawicy głosy – dodaje.

Według „jedynki” PiS gdyby jego ugrupowanie nie zdobyło większości parlamentarnej nie zdecyduje się na koalicję.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)