Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Drożki: Prezydent z wizytą w Drożkachśroda, 15 stycznia 2020, Tygodnik Kępiński

Wizyta prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Drożkach miała związek z upamiętnieniem 100-lecia powrotu Ziemi Rychtalskiej do Macierzy.

13 stycznia br. to niezwykle ważny dzień dla mieszkańców Ziemi Rychtalskiej, a w szczególności Drożek. Powodem tego jest wizyta prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z okazji 100-lecia powrotu Ziemi Rychtalskiej do Macierzy.
O to, aby poniedziałkowe wydarzenie dopięte było na ostatni guzik, zadbali: wójt gminy Rychtal Adam Staszczyk, proboszcz parafii pw. św. Jana Nepomucena w Drożkach Daniel Wawrzyniak i dyrektor Szkoły Podstawowej w Drożkach Grażyna Adamska. W spotkaniu z prezydentem, oprócz tłumnie zebranych mieszkańców, uczestniczyli: sekretarz stanu w kancelarii prezydenta Andrzej Dera, minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg, sekretarz stanu w kancelarii prezesa Rady Ministrów Jan Dziedziczak, senatorowie i posłowie, wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk, przedstawiciele władz powiatowych i gminnych z terenu powiatu kępińskiego, dyrektorzy placówek oświatowych gminy Rychtal, duchowni, a także rodzina Seweryna Szulca.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)