Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dla Dziedziczaka Tusk to drugi Millerczwartek, 27 grudnia 2007, TVN24

Według Jana Dziedziczaka obecny rząd nie wie jak sprawować władzę, dlatego odwraca uwagę od głównych problemów. - To filozofia Leszka Millera, który zajmował się jedynie rozliczaniem poprzedników - uważa były rzecznik rządu.

- Platforma chciałaby tylko napadać na swoich poprzedników, bo sama nie ma pomysłu na to, jak rządzić. Pod tym względem PO działa tak samo jak gabinet Leszka Millera - mówił Dziedziczak w "Salonie Politycznym" Trójki.

Premier medialny, ale nieskuteczny?
Według byłego rzecznika rządu, Donald Tusk zamiast mówić o sprawach ważnych dla kraju zajmuje się kształtowaniem swojego medialnego wizerunku. - Jak wpływa na państwo fakt, że premier porządnie przygotowuje się do wigilii? - pytał retorycznie Dziedziczak.


Poseł PiS podkreślił też, że pokazywanie ludzkiej twarzy premiera nie powinno być jego jedyną działalnością. Dziedziczak zwrócił uwagę, że cały czas nierozwiązana jest sprawa służby zdrowia. - Od pierwszego stycznia, zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej, zmieniają się zasady zatrudnienia lekarzy. Dyrektorzy szpitali mogą więc mieć kłopoty z obsadą dyżurów i rząd powinien poważniej zająć się tym problemem - podkreślał Dzedziczak.

Różne "okienka" na politykę
Poseł PiS jako "interesujący" określił natomiast pomysł stworzenia w mediach publicznych cyklu audycji, które mieliby prowadzić publicyści różnych przekonań politycznych.

- To niezwykle atrakcyjne dla widza, który znając preferencje polityczne prowadzącego, będzie mógł zdecydować, czy chce oglądać program - mówił Dziedziczak w Polskim Radiu.

Były rzecznik rządu Jarosława Kaczyńskiego sceptycznie odniósł się natomiast do pomysłu reformy mediów publicznych, przygotowywanego przez Platformę Obywatelską. - To zwyczajna próba ich zawłaszczenia - oceniał Dziedziczak, zaprzeczając jednocześnie, że istnieje rzekome porozumienie między PiS-em a lewicą w celu utrącenia projektu reformy w Sejmie.


Administrator strony: Błażej Wojtyła

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)