Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno
Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00
leszno@dziedziczak.pl


Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz
Pracownicy
tel. 607 171 532 Żaneta Lasiecka - Stodolna

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Uczniowie w Belwederze i w Sejmieczwartek, 11 stycznia 2018, Fakty Kaliskie

Wizyta w Belwederze, zwiedzanie Sejmu, spacer po warszawskiej starówce – to atrakcje, w których uczestniczyło 50 uczniów ze szkół średnich Kalisza i Leszna przebywających w Warszawie na zaproszenie wiceministra spraw zagranicznych, posła Jana Dziedziczaka.

Uczniowie zapoznali się z historią Belwederu i zwiedzili wystawę poświęconą Józefowi Piłsudskiemu. To niemal 3 tysiące pamiątek, m.in. portrety, karykatury marszałka, a także medale z jego wizerunkiem, dyplomy i dokumenty. - Podczas wizyty w Sejmie, o roli obu izb parlamentu, pracy posłów i senatorów oraz historii polskiego parlamentaryzmu opowiadał minister Jan Dziedziczak. Spotkanie z politykiem było dobrą okazją do zadawania pytań i dyskusji. Nasza wizyta była taką żywą lekcją wiedzy o społeczeństwie i mam nadzieję, że była pomocna w poznawaniu mechanizmów funkcjonujących w demokracji parlamentarnej – mówi współorganizatorka wyjazdu, Żaneta Lasiecka – Stodolna.


Na koniec wizyty w stolicy, młodzież zwiedziła Stare Miasto i najważniejsze zabytki znajdujące się na trakcie królewskim.

Galeria

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)