Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Rzecznik rządu: Pomysł sprzedaży Euro 2012 to kosmosśroda, 6 czerwca 2007, Dziennik

Kretynizm, idiotyzm - wyjątkowo krótkie i dosadne są komentarze do pomysłu posła Piotra Misztala, który zaproponował sprzedaż praw do piłkarskiego Euro 2012. Były poseł nie wierzy, że uda nam się to zorganizować, więc chce, byśmy te prawa oddali temu krajowi, który zapłaci najwięcej. PZPN puka się w czoło, a rzecznik rządu mówi: "To kosmos".

"W ten sposób, nie inwestując nic, możemy sporo zyskać" - argumentuje Misztal, który już wysłał list do premiera Jarosława Kaczyńskiego. Bo, według posła, Polska po prostu nie podoła organizacji Euro 2012.

"Nie ma już materiałów budowlanych ani rąk do pracy" - tłumaczy "Expressowi Ilustrowanemu" Misztal. I proponuje, by Polska zadbała, aby inny kraj zorganizował piłkarskie mistrzostwa Europy. Na przykład Chorwacja lub Włochy, czyli kraje, które udało nam się pokonać w rywalizacji o Euro. A co dostaniemy w zamian? Poseł chce pieniędzy - minimum miliarda euro.

Rzecznik rządu powiedział dziennikowi.pl, że kancelaria premiera listu Misztala jeszcze nie otrzymała. Ale i bez listu odpowiedź jest jedna. "Pomysł ten można zakwalifikować do kategorii kosmicznych" - mówi Jan Dziedziczak.

Zaś przedstawiciele PZPN wymownie pukają się w czoło. Rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński mówi krótko: "Idiotyzmów nie będę komentował. Nawet wstyd o tym mówić, bo to kompletny kretynizm. Jesteśmy za poważną firmą, żeby zajmować się takimi pomysłami, bo to nam uwłacza".


Administrator strony: Błażej Wojtyła

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)