Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

08.00 - 13.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz


Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Politycy PiS: Wybór między Polską równych szans a Polską wielkich miastpiątek, 10 lipca 2020, http://faktykaliskie.pl/wiadomosci/polityka/politycy-pis-wybor-miedzy-polska-rownych-szans-a-polska-wielkich-miast,350.html

Polska równych szans kontra Polska tylko wielkich miast i kapitału zagranicznego. Tak według polityków Prawa i Sprawiedliwości wygląda różnica między Andrzejem Dudą jako prezydentem a Rafałem Trzaskowskim. Dziś na rynku politycy PiSu i sympatycy Andrzeja Dudy prosili o poparcie jego reelekcji i krytykowali kandydata Koalicji Obywatelskiej.

Zdaniem polityków PiS-u Rafałowi Trzaskowskiemu zależy na rozwoju tylko dużych metropolii, a podważa on zasadność inwestycji, które mają wpłynąć na rozwój wszystkich regionów. A takim ma być np. Centralny Port Komunikacyjny, co do którego kandydat Koalicji Obywatelskiej jest krytyczny. Jego zdaniem to jest gigantomania, ona jest niepotrzebna, środki są potrzebne na inne cele. A spójrzmy na to z pozycji interesu miasta Kalisza i naszego regionu. Wyłączenie Centralnego Portu Komunikacyjnego z planu inwestycyjnego to o kilkadziesiąt tysięcy miejsc pracy mniej, a dla Kalisza? Zapomnijcie państwo o tym, że tędy będzie przebiegała Kolei Dużych Prędkości – mówił poseł Jan Mosiński z PiS.

Poseł Piotr Kaleta ocenił sposób zarządzania Warszawy przez Rafała Trzaskowskiego. Jak mówi poseł PiS brał on w ostatnim tygodniu udział w kontroli poselskiej sytuacji w stolicy. - Miasto stołeczne Warszawa tak naprawdę jest zarządzane przez spółki zewnętrzne z obcym kapitałem, przede wszystkim przez spółki niemieckie. Energetykę dostarcza spółka francuska, tramwaje są z Korei, kanalizacja obsługiwana jest przez Niemców, a sprawa transportu jest ostatnio państwu znana. I to jest pytanie czy my chcemy takiej Polski, Polski Platformy Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego i wcześniej Hanny Gronkiewicz – Waltz czy chcemy Polski równych szans - stwierdził Piotr Kaleta, poseł PiS.

Dziś przed kaliskim ratuszem pojawili się politycy Prawa i Sprawiedliwości, sympatycy tej partii i członkowie Honorowego Komitetu Poparcia dla Andrzeja Dudy. - To jest wybór między Polską Rafała Trzaskowskiego, Polską wielkich miast i inwestycji tylko w wielkie ośrodki, a Polską zrównoważonego rozwoju, który realizuje wspólnie z rządem pan prezydent Andrzej Duda – powiedział poseł PiS Jan Dziedziczak.

Dziś o północy zapadnie cisza wyborcza. Nowego prezydenta Polski poznamy w niedzielny wieczór, najdalej w poniedziałkowy poranek.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)