Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno
Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Biuro Posła Jana Dziedziczaka
08.30 do 14.00


Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz
Pracownicy
tel. 607 171 532 Żaneta Lasiecka - Stodolna

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Ostrów Wielkopolski: Minister Jan Dziedziczak o Narodowym Kongresie Rodzinśroda, 4 października 2017, Wlkp24.pl

Zaproszeni na dzisiejszy Narodowy Kongres Rodziny goście w tym politycy partii rządzącej w Polsce, chwalą Ostrów Wielkopolski i jego politykę prorodzinną. Ostrów nieprzypadkowo został wybrany na gospodarza tego wydarzenia. Zdaniem posła PiS – Jana Dziedziczaka stało się to dlatego, że w Ostrowie pod tym względem robi się dużo dobrego.

Kongres składał się z trzech paneli, w których głos zabrało 17 prelegentów wśród nich profesorowie, samorządowcy, przedstawiciele fundacji i związków działających na rzecz rodziny.

Wszyscy oni poruszali kwestie potrzeb współczesnej rodziny, nowoczesnych rozwiązań wdrażanych przez samorządy oraz wspierania postaw rodzicielskich min. prof. dr hab. Michał A.Michalski z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Programy rządowe – takie jak 500 plus, senior plus, czy maluch plus to programy obok których nie można przejść obojętnie. Kongres niewątpliwie był miejscem ich promocji, bo korzystają z nich nie tylko same rodziny ale i samorządy.

Ostrów został doceniony za wprowadzenie miejskiego becikowego, darmowych przedszkoli, niższych opłat za odpady komunalne dla rodzin wielodzietnych, modernizację żłobka miejskiego i szereg innych działań.

Organizatorem Kongresu był wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann, Fundacja Narodowego Dnia Życia i miasto Ostrów Wielkopolski.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)