Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

08.00 - 13.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz


Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Ostatnia prosta PiS przed wyboramipiątek, 10 lipca 2020, https://calisia.pl/ostatnia-prosta-pis-przed-wyborami,45758

Parlamentarzyści i sympatycy PiS ostatnie godziny przed ciszą wyborczą poświęcają na podsumowanie kampanii i przekonanie do głosowania 12 lipca.

- Wybór którego dokonamy w niedzielę będzie wpływał m.in. na to jaką pozycję będzie miał Kalisz jako miasto średnie i powiat kaliski z mniejszymi ośrodkami. To jest wybór między Polską Rafała Trzaskowskiego, a więc Polską wielkich miast i inwestycji tylko w wielkie ośrodki, a Polską zrównoważonego rozwoju który realizuje wspólnie z rządem prezydent Andrzej Duda – mówi poseł Jan Dziedziczak - Zapraszamy do wyborów. Pójdźcie wszyscy państwo na wybory. Korzystajcie z prawa wyborczego. Zapraszamy ludzi w każdym wieku – dodaje.

Podstawowym elementem ostatnich godzin kampanii jest motywacja do aktywnego uczestniczenia w wyborach - Mam apel do tych wyborców, którzy są niezdecydowani. Którzy wahają się czy oddać swój głos na Andrzeja Dudę, czy oddać głos na wiceszefa Platformy Obywatelskiej. Szanowni Państwo, nie kierujcie się emocjami. Emocje w tym przypadku są niepotrzebne. Potrzebny jest racjonalizm, zdroworozsądkowe myślenie – mówi poseł Jan Mosiński.

Na spotkaniu przed gmachem kaliskiego ratusza oprócz parlamentarzystów i radnych Prawa i Sprawiedliwości pojawili się sympatycy Andrzeja Dudy, którzy w ten sposób wyrazili swoje poparcie dla jego kandydatury.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)