Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

08.30 - 13.00

leszno@dziedziczak.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy
Żaneta Lasiecka - Stodolna
tel. 607 171 532

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Opatówek. Poseł Jan Dziedziczak w charytatywnym meczu z Mistrzami Świata!piątek, 5 kwietnia 2019, Calisia.pl, Fakty Kaliskie

Siatkarze zespołów Onico Warszawa i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zmierzyli się w meczu charytatywnym w ramach akcji #KaliszDlaKariny. Pięciosetowe spotkanie rozgrzało do czerwoności halę sportową im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku. Największą wygraną całego spotkania była Karina dla której zagrano ten mecz.

Kibice zobaczyli pod siatką wielu znakomitych zawodników takich jak Mistrzowie Świata Bartosz Kurek, Damian Wojtaszek, Bartosz Kwolek, Paweł Zatorski, Mateusz Bieniek czy Aleksander Śliwka. Sławy zasiedły też na ławkach trenerskich – Stéphane Antiga (Onico Warszawa) i Andrea Gardini (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

- Świetna atmosfera, dużo kibiców, pełna hala, naprawdę świetnie jest grać i promować siatkówkę w rożnych miejscowościach. Bardzo się cieszymy, bo widać było duże zaangażowanie organizatorów – mówi Aleksander Śliwka, ZAKSAKędzierzyn-Koźle – Życzę bardzo dużo zdrowia Karinie dla której tu graliśmy mecz, bo wiem jak jest dzieżko. Chciałem jej życzyć od całej drużyny zdrowia i siły do walki z chorobą – dodaje. - Tak jak Karina trzyma za nas kciuki, tak samo my trzymamy kciuki za nią w walce z chorobą – mówi Andrzej Wrona, ONICO Warszawa. Cały dochód z biletów przeznaczony został na leczenie Kariny Zachary, która przechodzi skomplikowane leczenie. Jest pod opieką najlepszych specjalistów. Jednak rak rujnuje nie tylko jej zdrowie, ale i rodzinny budżet. Dlatego osoby z nią związane, z różnych środowisk, bo są to i dziennikarze, sportowcy i samorządowcy organizują zbiórkę pieniężną i kilka wydarzeń, które mają wspomóc Karinę i jej rodzinę. Nie tylko finansowo, ale i duchowo. - Emocje były ogromne. Do tej pory Mistrzów Świata oglądałam tylko w telewizji. Teraz miałam ich na wyciągnięcie dłoni. Stworzyli wspaniałe widowisko. Hala była pełna, kibice wspaniali. To naprawdę dodaje takiej mocy, że człowiek dostaje skrzydeł – mówi Karina Zachara.
Opatówek. Poseł Jan Dziedziczak w charytatywnym meczu z Mistrzami Świata!
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)