Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Kalisz otrzyma 6 milionów złotych na przedłużenie Szlaku Bursztynowegośroda, 31 marca 2021, https://kalisz.naszemiasto.pl/kalisz-otrzyma-6-milionow-zlotych-na-przedluzenie-szlaku/ar/c1-8209699

Kalisz otrzymał pieniądze z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Za 6 milionów złotych Miasto przedłuży Szlak Bursztynowy. Rządowe wsparcie otrzymał również powiat kaliski.- Prawie 7 milionów złotych otrzymają gminy powiatu kaliskiego oraz Miasto Kalisz z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych - poinformował Jan Dziedziczak, minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. - Środki te przeznaczone są na inwestycje bliskie ludziom z gmin, powiatów i miast w całej Polsce. W sytuacji gdy wiele gmin i powiatów boryka się z trudnościami finansowymi, dostęp do wielkiego rządowego programu wsparcia inwestycji to tarcza dla samorządów.

Dzięki tym funduszom Miasto Kalisz będzie mogło przedłużyć Szlak Bursztynowy.

- Pieniądze te wykorzystamy na budowę fragmentu nowej drogi pomiędzy ulicami Warszawską a Żwirki i Wigury. Prace nad przedłużeniem Szlaku Bursztynowego rozpoczniemy jeszcze w tym roku - informuje Krystian Kinastowski, prezydent Kalisza.Rządowa dotacja pozwoli na przebudowę dróg gminnych w miejscowości Szczytniki, Popów, Radliczyce.

- Z kolei gmina Blizanów z pozyskanych środków będzie przeprowadzić przebudowę dróg w miejscowości Piotrów - Zagorzyn oraz Szadek oraz zmodernizuje i rozbuduje Stację Uzdatniania Wody w Jastrzębnikach - informuje Jan Dziedziczak.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)