Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Jarosław Kaczyński zmienia wygląd i łagodniejeczwartek, 3 sierpnia 2006, Dziennik

Jarosław Kaczyński do tej pory dobre ubranie traktował jako wyraz próżności. Jak twierdzą jego bliscy, "osoby, które całkowicie poświęciły się nauce lub działalności społecznej, traktują ubiór jako sprawę drugorzędną, wręcz nieistotną". Jednak władza zobowiązuje, także do zmiany wyglądu. W szafie premiera pojawiły się nowe garnitury, a on sam zaczął regularnie odwiedzać fryzjera - zauważył DZIENNIK. Poza wyglądem, zmianie uległ także ton wypowiedzi Kaczyńskiego.

"Złagodził formy wypowiedzi i zachowania, chce być postrzegany jako uczciwy i stanowczy" - zmiany w osobowości premiera docenia Piotr Tymochowicz, specjalista od kształtowania wizerunku polityków. Spod jego ręki wyszedł "odnowiony" Andrzej Lepper, który gumiaki i waciak zamienił na włoskie buty i garnitury za 12 tys. złotych. Nowe obuwie sprawił sobie także premier. "Jego buty nie są już rozwarstwione i brudne" - zauważa Tymochowicz. "Dbanie o siebie traktuje jako koszt władzy" - metamorfozę Jarosława Kaczyńskiego tłumaczy jego bliski współpracownik.

Rzecznik rządu Jan Dziedziczak twierdzi, że konsultował się z kilkoma osobami od spraw wyglądu. On sam został asystentem premiera, by poprawić jego medialny odbiór. "Premier ma kilka nowych garniturów, które spełniają jego oczekiwania: są dobrej jakości, niedrogie i produkowane przez polską firmę" - zdradza Dziedziczak. Kreator mody, Bernard Hanaoka, precyzyjnie wskazuje zmiany w stroju Jarosława Kaczyńskiego. "Wreszcie chodzi regularnie do fryzjera, jest porządnie ostrzyżony. Wie już, że powinien nosić koszule z wydłużonym kołnierzykiem, żeby wyszczuplić twarz, a krawaty w ukośne paski."

Nie ma też wątpliwości, jaki kolor koszul najbardziej pasuje szefowi rządu. "Według kalendarza wschodniego, dla bliźniąt urodzonych w czerwcu szczęśliwą barwą jest jasny beż" - zaleca Hanaoka.


Administrator strony: Błażej Wojtyła

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)