Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

08.30 - 13.00

leszno@dziedziczak.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy
Żaneta Lasiecka - Stodolna
tel. 607 171 532

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Jan Dziedziczak: Polexit to kłamstwo z premedytacjąwtorek, 4 grudnia 2018, Polskie radio 24

- Politycy Platformy Obywatelskiej wiedzą, że Polexit jest kłamstwem. Z premedytacją przekazują to hasło ludziom. Jesteśmy rządem zdecydowanie proeuropejskim, który chce współtworzyć UE i brać za nią odpowiedzialność - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PiS Jan Dziedziczak.

Zdaniem gościa Polskiego Radia 24 Polska jest krajem, któremu najbliżej dziś do ideałów ojców integracji europejskiej. - Wizji Schumana, Monneta i Adenauera, wspólnoty opartej na wartościach chrześcijańskich. Proponujemy wizję narodów, które budują wspólnotę nie wyrzekając się swojej tożsamości. Mainstream europejski proponuje związek republik europejskich, skrajnie ateistyczną superfederację, wrogą chrześcijaństwu i tak naprawdę mającą problemy z demokracją - powiedział Jan Dziedziczak.

Poseł PiS tłumaczył, że demokracja polega też na tym, że należy wsłuchiwać się w głos wyborców. - Zdaniem establishmentu europejskiego nie należny zwracać uwagi na ludzi, tylko realizować swoje wizje ideologiczne. Brak kontaktu ze społeczeństwem kończy się tym, że są zamieszki jak w Paryżu, kończy się Brexitem - tłumaczył Dziedziczak, podkreślając jednocześnie, że temat Polexitu nie istnieje.

- Problem polega na tym, że mijają trzy i lata i opozycja nie przedstawiła żadnego programu dla Polski. Jest tylko straszenie z premedytacją Polexitem. Oni wiedzą, że jest to nieprawda - podsumował Jan Dziedziczak.

Więcej w nagraniu.

Gospodarzem audycji był Adrian Klarenbach

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)