Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

08.30 - 13.00

leszno@dziedziczak.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy
Żaneta Lasiecka - Stodolna
tel. 607 171 532

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Grodzisk: Spotkanie z byłym wiceministrem spraw zagranicznych Janem Dziedziczakiempiątek, 19 października 2018, Kalisz.naszemiasto.pl

W czwartek 18 października w Centrum Kultury Rondo w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się spotkanie otwarte dla mieszkańców pt. „Dlaczego warto chodzić na wybory samorządowe?”, którego organizatorem był pełnomocnik PiS w powiecie grodziskim Adam Minkowski, a prelegentem Poseł na Sejm RP, były wiceminister spraw zagranicznych Pan Jan Dziedziczak.

Poseł Dziedziczak podkreślił jak ważne jest, aby oddać swój głos w nadchodzących wyborach i wybrać swoich przedstawicieli do władz samorządowych na najbliższe 5 lat. Odpowiadał również na zadawane przez uczestników spotkania pytania dotyczące polityki PiS i jej społecznych programów: 500+ i 300+, a także o potrzebie podniesienia wysokości zasiłku pogrzebowego. Rozmawiano również o konieczności instalacji biletomatu, zwiększenia ilości połączeń kolejowych i składów relacji Grodzisk Wlkp. – Poznań.

Przed spotkaniem w CK Rondo Jan Dziedziczak wraz z kandydatami KW Prawo i Sprawiedliwość do struktur samorządowych rozmawiał z mieszkańcami Grodziska Wielkopolskiego w centrum miasta - m.in. na ulicy Kolejowej i Szerokiej, zachęcając do głosowania w najbliższych wyborach samorządowych 21 października.


+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)