Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak: znam Leszno z przesiadekczwartek, 27 września 2007, Elka.pl

Leszno. Znam Leszno, kibicuję Biało-Niebieskim – powiedział Radiu Elka minister Jan Dziedziczak, kandydat numer 1 Prawa i Sprawiedliwości w okręgu kalisko-leszczyńskim. Rzecznik rządu Jarosława Kaczyńskiego zapewnia, że będzie aktywnie zabiegał u innych ministrów w sprawach naszego regionu. Obiecuje działania na rzecz zwlaczania bezrobocia i zabiegi o ekspresową “Piątkę”.
Ministra Dziedziczaka poddaliśmy małemu testowi na znajomość Leszna. Nie wypadł najgorzej – okazuje się, że Leszno zna... z przesiadek. Mam bliską rodzinę w Głogowie – powiedział – często bywałem tam na wakacjach. Zapytany o skojarzenia odpowiedział: jako historyk znam króla Stanisława Leszczyńskiego, a jako kibic Biało-Niebieskich.
Rzecznik rządu zdaje sobie sprawę z pewnej podejrzliwości, z jaką podchodzi się do “spadochroniarzy”, czyli kandydatów z Warszawy. Ma jednak nadzieję na przełamanie rezerwy. Mój szef, premier Kaczyński był posłem w Elblągu – powiedział – do dziś jest tam dobrze wspominany. Dziedziczak zapewnia, że jako minister będzie miał większe szanse zabiegania o nasze interesy. Zapytany o konkrety odpowiedział, że wie o naszych dokonaniach w zwalczaniu bezrobocia. Nie można spocząc na laurach – mówi – mam tu pewne pomysły. Zapytany o ekspresową drogę S5 obiecał także zajęcie się sprawą przyspieszenia inwestycji. Zapewnił też, że postara się jak najszybciej w Lesznie pojawić. Nie wiem, czy uda mi się być na finałowym meczu Unii – powiedział – ale w przyszłym tygodniu przyjadę.


Administrator strony: Błażej Wojtyła
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)